1 вересня до шкіл району піде більше на дітей, ніж минулого року

17 серпня відбулося виїзне засідання колегії райдержадміністрації у Вишневому, у ньому взяли участь голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова, голова райради Вадим Гедульянов, заступники голови РДА Артем Кошик і Михайло Лєзнік, заступники голови райради Олександр Однороманенко і Дмитро Гусятинський, а також Вишнівський міський голова Ілля Діков.

Повідомляє сайт СВЯТОШИНО СЬОГОДНІ з посиланням на РДА.

Першим питанням порядку денного стала доповідь начальника Києво-Святошинського відділу поліції Валерія Євтушенка про стан боротьби зі злочинністю у Києво-Святошинському районі Київської області за підсумками I півріччя 2017 року. Він повідомив, що за останнє півріччя ситуація з розкриттям злочинів значно покращилася. Завдяки підтримці райдержадміністрації та райради придбали спеціальні засоби і техніку, засоби захисту, а саме: планшети, відеореєстратори для поліції, квадракоптер, комп’ютерне обладнання та засоби друку, металошукач, відеокамери, фотоапарати, телевізори, а також експертні валізи. «Раніше на весь райвідділ ми мали три бронежилети. Зараз, дякуючи фінансуванню з району, ситуація змінилася. Крім того, придбано обладнання для ведення оперативно-розшукової роботи», – зазначив Валерій Євтушенко. Він також додав, що ще одна гостра проблема – відсутність кадрів, проте робота у цьому напрямі активно ведеться. Мирослава Смірнова наголосила, що зі свого боку район максимально сприятиме у цьому процесі.

В межах реалізації розділів 13 та 14 Комплексної програми профілактики правопорушень, боротьби з тероризмом, злочинністю та корупцією, забезпечення громадської безпеки у Києво-Святошинському районі в 2017 році Києво-Святошинською районною радою було виділено 1500000 грн. для потреб Києво-Святошинського ВП ГУ НП в Київській області.

Крім того, члени колегії підтримали пропозиції РДА щодо внесення змін до районного бюджету. Начальник фінуправління адміністрації Наталія Краснощокова в доповіді зазначила, що на розгляд районної ради будуть подані пропозиції щодо збільшення видатків на соціальну сферу, у тому числі передбачені кошти на закінчення капітального ремонту другого корпусу Вишнівської жіночої консультації; проведення поточних ремонтів Боярської та Шпитьківської дитячих шкіл мистецтв; придбання обладнання для Тарасівського ДНЗ; а також проведення ІІ черги реконструкції ДНЗ (ясла-садок) «Струмочок». Що ж до освітньої сфери, то ще 700 тис. грн РДА пропонує виділити на придбання комп’ютерної техніки для шкіл району.
У межах колегії доповів начальник відділу освіти РДА Микола Івашко про стан готовності навчальних закладів Києво-Святошинського району Київської області до 2017-2018 навчального року. «2017/2018 навчальний рік район розпочне зі стабільно функціонуючою, спрямованою на розвиток та оновлення системою освіти, діяльність якої орієнтована на реалізацію концепції «Нова українська школа», – зазначив він.

Варто додати, що 1 вересня у районі навчання розпочнуть 22 400 дітей, що на 1600 більше, ніж у 2016/2017 навчальному році. Це ще 55 додаткових класів. 10% учнів у 2017/2018 навчальному році будуть навчатися в другу зміну. Проте лише 160 дітей – це першокласники, таке велике збільшення кількості учнів відбувається у зв’язку із забудовою району та за рахунок переселенців.

Ще одна новина – проект «Нова українська школа» таки стартує у Києво-Святошинському районі на базі Боярської гімназії. У районі три перших класи розпочнуть навчання згідно з новою концепцією. Цікаво, що матеріально-технічне забезпечення одного такого сучасного класу вартує близько 400 тис. грн.

Також затвердили внесення змін до Програми будівництва, реконструкції та ремонту об’єктів інфраструктури Києво-Святошинського району Київської області на 2016-2017 роки і проект Програми фінансової підтримки об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст та комунальних підприємств Києво-Святошинського району Київської області на 2017-2020 роки. До того ж, одноголосно підтримали звернення Києво-Святошинської РДА до Києво-Святошинської райради щодо встановлення єдиного рівня кошторисної заробітної плати для визначення вартості ремонтно-будівельних робіт на бюджетних об’єктах району.

Наостанок заслухали доповідь начальника відділу персоналу та організаційної роботи РДА Олени Стаднік про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчим комітетом Вишневої міської ради Києво-Святошинського району Київської області.

Після засідання усі учасники колегії спільно відвідали два надзвичайно потужних підприємства у Вишневому: «Золотий мандарин» і «Бусел», де дізналися про продукцію та особливості виробництва.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:                        

Блoгеры cтaнoвятcя oпacнее ИГИЛa и Гитлерa

Пoлтaвcькі пaцaни рвуть мережу

Cтеллa из шoу «Хoлocтяк-7» рaccкaзaлa, был ли у нее cекc c Дмитрием Черкacoвым

Укрaинcкaя cекc-cимвoл cделaлa зaявление o cвoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми

Безвиз c ЕC: cкoлькo нужнo денег в cутки (ИНФOГРAФИКA)

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так (ФОТО)

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью (ФОТО)

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Выбран самый красивый мужчина в мире

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *