10 пріоритетних завдань розвитку Бородянського району

7 лютого голова Бородянської районної державної адміністрації О.Янковий провів робочу нараду з керівниками та спеціалістами структурних підрозділів РДА за участі голови Бородянської районної ради Г.Єрка, першого заступника голови РДА В.Барчана, заступника голови РДА В.Корнієнка, керівника апарату РДА Л.Болясова. Нарада була присвячена обговоренню звіту голови Київської облдержадміністрації О.Горгана про перші результати діяльності за 100 днів роботи, пише Бородянська РДА, передає Бородянка Сьогодні.

Очільник району О.Янковий докладно зупинився на 10 пріоритетних напрямках розвитку Київської області, визначених головою КОДА, деталізувавши їх для Бородянського району. Чільним пріоритетом керівництво області і району вважає освіту та національно-патріотичне виховання молоді.

– Ми маємо виховувати свідомих громадян України, патріотів свої великої та малої Батьківщини, – зазначив О.Янковий.

Серед інших пріоритетних напрямків роботи – децентралізація регіонів, енергоефективність, підвищення інвестиційної привабливості району, будівництво і обслуговування доріг, реформа громадського транспорту, створення госпітальних округів, цивілізований збір та переробка сміття, контроль за надрокористуванням. Голова Бородянської райдержадміністрації також зупинився на питання наповнення бюджету та участі району в чисельних обласних програмах на умовах співфінансування:

– Ми повинні відповідально ставитись до використання коштів та винайти фінансовий ресурс, аби створити бюджет розвитку, – підкреслив О.Янковий. – Кожен має починати з себе, зі свого напрямку роботи, якщо ми дійсно прагнемо економічного зростання громади.

На завершення наради голова райдержадміністрації О.Янковий подякував усім за згуртовану роботу зі збору гуманітарної допомоги мешканцям Авдіївки та воїнам АТО на передову.