Баришівська влада захищає права дітей

15 червня 2017 року у малій залі засідань адміністрації під головуванням виконуючого обов’язки голови адміністрації В.М. Гордієнко відбулося засідання Комісії з питань захисту прав дитини при Баришівській райдержадміністрації.

Повідомляє сайт БАРИШІВКА СЬОГОДНІ.

На порядку денному Комісії розглянули питання:

1. Про встановлення піклування над неповнолітньою Філіповою Ярославою, 2001 р.н., яка має статус позбавленої батьківського піклування (смт Баришівка).

2. Про надання дозволу Омелюху Василю Івановичу на дарування житлового будинку та земельної ділянки дочці Зайченко Наталії Василівні, 1983 р.н., право користування яким мають малолітні діти (с.Пасічна).

3. Про надання дозволу Глушко Ганні Данилівні на дарування житлового будинку та земельних ділянок сину Глушко Андрію Миколайовичу, право користування яким має малолітня Шаповал Анна, 2016 р.н. (с.Семенівка).

4. Про участь рідних у вихованні малолітнього Павицького Андрія Ростиславовича, 30.01.2006 р.н., який перебуває в КОЦСПРД «Сезенків».

5. Про розгляд звернення Відділу державної виконавчої служби щодо надання дозволу на реалізацію арештованого нерухомого майна боржника.

6. Про надання дозволу адміністрації Університетського коледжу Київського університету ім. Б.Грінченка на відрахування з числа учнів неповнолітнього Федорченка Артема, 1999 р.н.

7. Про взяття під соціальний супровід сімей: Іщик Т.М. (с.Пришків), Шестопал Т.М. (с.Рудницьке), Федюк Н.О. (с.Бзів), Ярмолюк В.О. (с.Дернівка), Арділан Н.І. (с.Недра).

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату адміністрації.

Джерело:  БАРИШІВКА СЬОГОДНІ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Стелла из шоу «Холостяк-7» рассказала, был ли у нее секс с Дмитрием Черкасовым
Украинская секс-символ сделала заявление о своей ориентации
Интервью Ксении Собчак с Алексеем Навальным взорвало сеть: “Что Вы несете, Ксения?”
 Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами
Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки
Безвиз с ЕС: сколько нужно денег в сутки (ИНФОГРАФИКА)