Батько Тараса Познякова звинувачує поліцію у некомпетентності

Чоловік твердить, що надані правоохоронними органами факти не відповідають дійсності.
Батько зниклого львів’янина Тараса Познякова звинувачує речника ГУ Національної поліції Київської області Миколу Жуковича у некомпетентності та викривленні фактів. Відповідний допис Олександр Позняков зробив у Facebook, повідомляє «Є!». “
“Викликає подив і сумнів у компетентності прес-секретаря ГУ НП Миколи Жуковича, який офіційно прокоментував факти, що не відповідають дійсності по кримінальному провадженні, що стосується зникнення мого сина Тараса Познякова”, – сказано у повідомленні.
Чоловік зазначає, що у поліції відкинули версію стосовно того, що Тарас Позняков знайшов собі попутників через сервіс пошуку попутників BlaBlaCar. Батько зниклого львів’янина запевняє, що цей факт був підтверджений у перший же день зникнення. Й не зрозуміло, чому зараз ці факти були змінені, запитує Олександр Позняков.
На коментарі користувачів чоловік відповідає, що обіцяє знайти сина попри усі перешкоди.

Нагадаємо, підозрювані у викраденні Тараса Познякова оголошені в розшук. 36-річний Дмитро Голуб та 25-річний Луан Кінгісепп звинувачуються правоохоронними органами в умисному вбивстві. Раніше у сервісі пошуку попутників BlaBlaCar прокоментували зникнення водія.