Біла Церква отримала подарунок від молодих митців

Відділ у справах сім’ї та молоді в останній час ефективно розвиває в місті  молодіжну субкультуру –  графіті    та  підтримує вуличних художників. Встановлення  контактів з художниками   під час проведення    минулорічного фестивалю вуличного мистецтва  «Вільна стіна» стало  поштовхом  до реалізації  нових ідей та    проектів, про це пише сайт БІЛА ЦЕРКВА СЬОГОДНІ з посиланням на Білоцерківську міську раду.

1 та 2  квітня 2017 року   у дворі   будинку Олександрійський бульвар 86      відбувся молодіжний мистецький   захід  «Floral letters» щодо художнього оформлення фасаду  дитячо-юнацького клубу за місцем проживання  «Надія»  ініціативною   арт групою молодих художників ( Федів Ігор, Яровий Олексій).

А в цей час, на майданчику поруч,  всі охочі мали нагоду потанцювати в стилі хіп-хоп, брейк-дансу, поспівати,  почитати реп або продекламувати свої власні вірші. Вихованці Центру дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання «Дивосвіт» також взяли активну участь у цьому заході, зібравши  немалу публіку поблизу   клубу «Надія». Були представлені запальні хореографічні постановки від вихованців дитячого хореографічного «Зразкового аматорського колективу «Надія» та колективу сучасної хореографії «Авангард . Вокальну майстерність продемонстрували вихованці музично-вокальної студії «Контакт».   Також були представленні сольні номери вихованців, які заряджали присутніх позитивом, оптимізмом та енергією.

Творча та позитивна атмосфера, що панувала під час заходу, з᾽єднала всіх в один міцний колектив.

Піднесений емоційний настрій та море позитивних емоцій отримали діти та дорослі.

Джерело:  БІЛА ЦЕРКВА СЬОГОДНІ.

Читайте также:
Самые безжалостные дети-убийцы в истории
Назван самый сексуальный холостяк Земли
57-летняя модель удивила своими формами
Как снять головную боль за несколько минут?
18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро