Бориспіль за безпеку дорожнього руху

Протягом місяця в Україні відбувався флешмоб «Безпека дорожнього руху». Тематичний прапор та іграшковий коник – інспектор Грива об’їхали 25 міст аби привернути увагу людей до відповідальної поведінки на дорозі. Акція стартувала 20 березня в Миколаєві і фінішувала 21 квітня у столиці, про це пише  Ульотний Сайт з посиланням на Бориспільську міську раду.

Наш Бориспіль став почесним 24-им містом, що приймало естафету флешмобу.

Жива музика, повітряні кульки, поліцейські автівки. На Європейській площі креативно втілювали в життя гасло «Правила для всіх одні – ДТП ми скажем «Ні!». Окрім школярів, дорослих і освітян, серед присутніх були представники управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Київській області Олена Косенко та підполковник поліції Євгеній Завадський, представник патрульної поліції м. Бориспіль Олександр Губський,  заступник міського голови Людмила Пасенко, начальник управління освіти і науки Тетяна Чернойван, завідував відділу науково-технічної творчості комунального закладу київської обласної Ради «Центру творчості дітей та юнацтва Київщини» Людмила Карлінська.
Більше як за місяць акція набула широкого розголосу як серед дітей, так і дорослих. Її потужну силу бориспільці відчули за день до фіналу – 20 квітня.   Під звуки поліцейських сирен на імпровізованій сцені з’явилися головні символи флешмобу – прапор та інспектор Грива.
Людмила Пасенко зауважила: «Приємно приймати естафету від міст обласного значення і передати столиці. Хочу подякувати представникам патрульної поліції, оскільки вони взяли курс на проведення дуже вагомої, змістовної, інформаційної, профілактичної роботи серед усіх верств населення. Бажаю, аби життєва дорога кожного складалася з миттєвостей щастя, успіху і здоров’я».
Олена Косенко розповіла: «Щодня у дорожнього-транспортних пригодах гинуть і травмуються люди. Флешмоб покликаний привернути увагу суспільства до цієї проблеми». Разом з тим Олена Петрівна відзначила: «Бориспіль перейняв естафету від Чернігова і став фінальним акордом перед закриттям у столиці. Мені надзвичайно приємно, що це все організовано на високому рівні».
До уваги публіки були представлені музичні номери, уроки для пішоходів, велосипедистів та водіїв під керівництвом БДЮТ «Дивоцвіт», який розробляв сценарій та програму дійства.
Переможці міського конкурсу КВК юних інспекторів руху команда «Іn-спекторів» ЗОШ № 3 переконливо демонструвала, як правильно дотримуватися правил дорожнього руху.
Найочікуванішим акордом стала видовищна танцювальна композиція вихованців народного хореографічного ансамблю «Радість», яка гідно вписалася у загальну концепцію Всеукраїнського флешмобу «Безпека дорожнього руху».
По завершенню у небо випустили червоні, жовті та зелені кульки, що символізують колір світлофора, після чого на прапорі акції бориспільські діти залишили щирі побажання подорожувати лише безпечними дорогами.

Джерело:  Ульотний Сайт.

Читайте также:
Самые безжалостные дети-убийцы в истории
Назван самый сексуальный холостяк Земли
57-летняя модель удивила своими формами
Как снять головную боль за несколько минут?
18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро