Бориспільщина долучилася до церемонії підняття прапорів України та Євросоюзу

11 травня в Борисполі відбулась урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та Прапора Євросоюзу, приурочена до прийняття Європейським парламентом безвізового режиму для України та відзначення Дня Європи, про це пише  Ульотний Сайт  з посиланням на Київську ОДА.

Близько двох сотень небайдужих громадян долучилися до офіційних заходів. Це працівники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, керівники підприємств, установ, організацій, школярі, представники засобів масової інформації.

Серед них — в.о.голови районної державної адміністрації Роман Шуменко, керівник апарату райдержадміністрації Ірина Тур, міський голова Анатолій Федорчук, заступник міського голови Людмила Пасенко, очільник Молодіжного парламенту м.Бориспіль Юрій Панчук.

Вітаючи громадян з наближенням європейських свят, керівники міста та району наголошували, що Європа має розпочатися в серці кожного українця. Спільними зусиллями належить й розбудовувати нашу державу.

У виступі Роман Шуменко зазначив: «Наша держава прийняла доленосне історичне рішення, обрала шлях до Європи. Ми разом маємо тепер відстоювати європейські цінності, наслідувати найкращі традиції, власним досвідом та прикладом гідно розбудовувати Батьківщину, доводячи всім, що Україна — Європейська держава».

Анатолій Федорчук зауважив, що Бориспіль — одне з перших міст в Україні, де в актовій залі міської раді було офіційно встановлено прапор Європейського Союзу наприкінці 2013 року під час Революції Гідності. Також мер зазначив, що географічно Україна з давніх-давен є частиною Європи.

Почесне право підняти прапор Європейського Союзу було надано Євгенію Бикову — багаторазовому чемпіону та призеру Чемпіонатів Світу з гирьового спорту серед ветеранів, бронзовому призеру Кубку України-2017 року серед чоловіків. Долучилися до підняття прапорів України та м.Бориспіль переможці Всеукраїнських олімпіад з навчальних дисциплін та Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, лідери учнівського самоврядування.

В момент підняття прапорів лунали Державний Гімн України та Гімн Європи «Ода радості».

Джерело:  Ульотний Сайт.