Бориспільські поліцейські врятували жінку від самогубства

Патрульні врятували жінку від падіння з покинутої водонапірної башти.

Повідомляє сайт БОРИСПІЛЬ СЬОГОДНІ з посиланням на ВІСТІ.

26 серпня, близько 22-ї години, поліцейські отримали виклик від диспетчера ДСНС про те, що поблизу вулиці Бежівка, на місці, де раніше була ферма, жінка забралася на покинуту водонапірну вежу і не може злізти. Інспектори негайно вирушили на місце події. Там вони виявили групу громадян, які підтвердили, що на водонапірній вежі перебуває жінка в стані алкогольного сп’яніння та погрожує звести рахунки з життям.

Наблизившись до башти патрульні побачили громадянку на верхівці резервуару, висота якого близько 30 метрів. Особа вже перелізла через огорожу, а зважаючи на сильний стан сп’яніння стало зрозуміло, що самостійно вибратися вона вже не зможе. Тож зволікати часу не було.

Командир І роти Віталій Барсуль обережно піднявся на верхівку. Там він розпочав із громадянкою просту розмову, щоб не налякати її та дати зрозуміти, що прийшов допомогти, а не нашкодити. З часом жінка вже не могла втримуватися на огорожі, тож інспектор поспішив на поміч.

Поліцейський тримав особу та намагався витягнути її нагору, у цей час на допомогу прийшов напарник Олександр Ронський. Разом поліцейські близько години тримали громадянку. Коли на місце прибули працівники ДСНС, жінку безпечно спустили на землю.

Надалі поліцейські супроводили особу до Бориспільської центральної районної лікарні.

НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

Brazzers Гoтoвит Пoрнoпaрoдию Нa “Игру Престoлoв”

Девушкa испoльзoвaлa Instagram, чтoбы пoкaзaть свoю неверoятную трaнсфoрмaцию

Знaменитые женщины с пышнoй и нaтурaльнoй грудью

Зaняв пoст президентa, Эммaнуэль Мaкрoн уже пoтрaтил 10 000 дoллaрoв нa мaкияж

Геoпoлитическaя реверсия: “нoвые 80-е”

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми