Бородянщина відзначила свято Останнього дзвоника

26 травня громади сіл та селищ Бородянщини відзначили свято Останнього дзвоника. На гостину до освітян та учнів цього дня традиційно завітали чисельні гості, про це пише сайт Бородянка Сьогодні з посиланням на Київську ОДА.

Голова Бородянської районної державної адміністрації Олександр Янковий та директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Київської облдержадміністрації Лариса Грисюк були присутніми на урочистій лінійці в Немішаївській школі № 1. Пізніше очільник району Олександр Янковий завітав також на свято до Бородянської школи № 1.

Звертаючись до школярів та дорослих, голова райдержадміністрації першочергово вітав усіх із гарними успіхами в навчанні, бажав цікавого та змістовного відпочинку влітку. В урочистому слові до випускників, Олександр Янковий виразив упевненість, що молоде покоління будівничих та патріотів гідно нестиме високе звання громадянина України і стане потужним рушієм прогресу, розвитку та добробуту держави.

Під урочистість Гімну України, мелодійність вальсу випускників та переливи Останнього дзвоника святкові лінійки стали яскравим завершенням 2016/2017 навчального року.

Джерело:  Бородянка Сьогодні.