Для Яготинських вчителів влаштували тренінг

10.01.2018 року на базі Яготинського НВК «СШ-ЗОШ IIII ступенів №3» відбувся спільний навчальний семінар-тренінг творчих груп учителів 4-х класів (майбутніх 1-х) та вчителів, які беруть участь в експерименті  проекту «Нова українська школа» з теми: Розвиток професійної компетентності вчителя в умовах реформування початкової освіти.

Повідомляє сайт ЯГОТИН СЬОГОДНІ з посиланням на РДА.

Протягом роботи семінару педагоги обговорювали питання участі в дистанційному навчанні на освітній платформі  EDERA, про особливостівикладання інтегрованих навчальних предметів у перших класах, про освітнє середовище першокласника, розвиток критичного мислення.

Вчителі мали змогу ознайомитися з методикою проведення ранкових зустрічей, загальнодидактичними та організаційними засадами навчання учнів в умовах Нової української школи.

В ході семінару-тренінгу прийняті рекомендації:

–       Зареєструватися на електронній платформі EDERA для проходження дистанційного навчання з впровадження нових стандартів.

–   Спрямувати діяльність на реалізацію Державного стандарту початкової загальної освіти, компетентнісного підходу у навчальному процесі.

–       Створювати умови для комфортного навчання учнів.

–  Працювати з методичною та фаховою літературою щодо розвитку професійної компетентності.