Допомагаємо школам – потужний якісний звук тепер і в Росавській школі

В сьогоднішніх складних економічних умовах держава все більше і більше перекладає турботу про дітей на батьків і спонсорів. З чим це зв’язано, то тема окремої розмови. Але реалії такі, що маємо самі дбати про себе і про своїх дітей.
Повідомляє сайт МИРОНІВКА СЬОГОДНІ.

Добре якщо в батьків є такі можливості, а якщо немає, як тоді бути? Особливо гостро такі питання звучать в сільських школах. Землі в селах орендують заїжджі з столиць Бізнесюки, появляючись там раз на рік для “Стрижки селянських земель”, а село і люди в ньому їм не цікаві. Тож змушені люди звертатись до тих, хто традиційно, десятиліттями, їм не відмовляє в допомозі.

Одним із таких щедрих душею людей є Анатолій Степанович Даниленко, депутат Київської обласної ради від Миронівського району. Цього разу подарунок отримали школярі Росавської школи. В школі проводиться багато масових заходів, а от по нормальному озвучити їх, зробити якісний звуковий супровід не має чим. Як наслідок – старання дітей і педагогів виглядають не так яскраво, ніж є насправді.

Особисто вручити подларунок цього разу в Анатолія Степановича можливості не було – готувались всією командою до поїздки в Мар’їнку Донецької області, де буде встановлено пам’ятник Тарасу Шевченку. До речі – пам’ятник то знову ініціатива, організація процесу та оплата Анатолія Даниленка: “Пам’ятник Т Г Шевченку в фронтову Мар’їнку – дарунок від Анатолія Даниленка“.

Тож вручити так необхідний школі звуковий центр було доручено помічнику Анатолія Степановича Юрію Балацькому, який до речі також, відразу по закінченню зустрічі відбув у Мар’їнку.

Незабаром “останній дзвоник”, святкові заходи випускників школи і багато інших, не менш значущих подій, які неможливі без хорошого звукового супроводу, тож подарунок вчасний і актуальний – дітям на радість.