Дороги стануть кращими

У місті закінчуються роботи з профілактичної заливки тріщин дорожнього покриття повітряно-струменевим методом ремонту асфальту з використанням бітумних емульсій. Застосовуючи такі технології, автодорожники ефективно ліквідовують тріщини та неглибокі ями на вулицях Вишгорода.
Щодо зауважень містян про недостатню кількість смоли чи навпаки – надлишок промитого дрібного щебеню, маю зауважити, що весь процес відбувається за затвердженими технологічними стандартами і виключно механізовано. Тобто, додати чи забрати «порцію» котрогось із елементів за чиїмось побажанням – нереально.

Повідомляє сайт ВИШГОРОД СЬОГОДНІ з посиланнмя на vyshgorod.in.ua.

Отже, ямковий ремонт повітряно-струменевим методом здійснюється за допомогою спеціального дорожнього механізму, який пневмогідравлічною гарматою за допомогою стисненого повітря видуває пилюку та сміття із тріщин та ям на дорожньому покритті й одразу заповнює їх будівельним матеріалом (суміш щебеню та бітумної емульсії). Дорога «покривається візерунками» зі спеціальної бітумної мастики, що дозволяє попередити її передчасне руйнування та подовжити термін експлуатації. Утворені нерівності на асфальтовому покритті приблизно за місяць стираються колесами транспортних засобів, що в свою чергу не потребує додаткового застосування катка. Всі надлишкові висівки гравію по завершенні ремонтних робіт будуть прибрані вуличним пилососом.
Звертаюся до всіх жителів міста і, особливо, водіїв із розумінням поставитися до тимчасових незручностей, які виникають під час проведення ремонтних робіт на міських дорогах.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:                        

Блoгеры cтaнoвятcя oпacнее ИГИЛa и Гитлерa

Пoлтaвcькі пaцaни рвуть мережу

Cтеллa из шoу «Хoлocтяк-7» рaccкaзaлa, был ли у нее cекc c Дмитрием Черкacoвым

Укрaинcкaя cекc-cимвoл cделaлa зaявление o cвoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми

Безвиз c ЕC: cкoлькo нужнo денег в cутки (ИНФOГРAФИКA)