Фастівщина провела на строкову військову службу двадцять призовників

Заступник голови Фастівської райдержадміністрації Юрій Волков взяв участь у заході з відправки до обласного збірного пункту двадцяти юнаків з Фастівщини, призваних на строкову військову службу. Призовникам дано наказ бути гідними громадянами і справжніми захисниками своєї Вітчизни, висловлено побажання міцного здоров’я, успіхів у службі, щасливої дороги до місця служби і такого ж щасливого повернення, про це пише сайт Фастів Сьогодні з посиланням на Фастівську РДА.

Юрй Волков щиро подякував «групі підтримки» призовників (батькам, братам і сестрам, друзям, які проводжали юнаків) за активну життєву позицію, що дозволила юнакам прийняти правильне, “чоловіче” рішення про виконання свого конституційного і громадянського обов’язку. Він також наголосив, що Фастівщина чекає на повернення свох захисників зміжнілими і здоровими, а районна влада завжди готова допомагати сім’ям військовослужбовців.

У свою чергу призовники запевнили, що готові до випробувань на службі. До речі, вони вже на обласному збірному пункті визначаться з військовими частинами у Збройних силах України.

Джерело: Фастів Сьогодні.

Читайте также:
Самые безжалостные дети-убийцы в истории
Назван самый сексуальный холостяк Земли
57-летняя модель удивила своими формами
Как снять головную боль за несколько минут?
18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро