Фастівщина вітає медичних працівників із професійним святом

18 червня Україна відзначає День медичного працівника.

Повідомляє сайт Фастів Сьогодні з посиланням на Фастівську РДА.

На Фастівщині – це значний колектив високопрофесійних, відданих справі лікарів, медичних сестер, співробітників служби «Екстреної медичної допомоги», працівників аптечних установ.

Вже 15 червня, з нагоди свята, у Фастівському міському будинку культури лунали найтепліші слова вдячності представникам найгуманнішої у світі професії, тим, хто оберігає найцінніше, що є у людини — її життя. Адже здоров’я нації є базовою умовою нормального розвитку країни, її благополуччя.

Привітати тих, хто своєю щоденною працею дбає про найдорожче, що є у людей, прийшли керівники району та міста, помічники народного та обласного депутатів.

 «У переддень свята висловлюю всім працівникам медичної галузі безмежну вдячність за врятовані життя, за повернуте здоров’я і радість. Впевнена, що і надалі ви гідно нестиме високе звання медичного працівника.   Бажаю всім міцного здоров’я на довгі роки, родинного тепла і затишку, творчої наснаги та нових успіхів у благородній справі», – такими словами привітала працівників охорони здоров’я перший заступник голови Фастівської РДА Лариса Скрипак.

До теплих слів вдячності приєднався голова районної ради Геннадій Сиваненко, відзначивши важливість та необхідність праці медичного працівника. «Наразі ведеться робота з впровадження та реалізації реформування галузі охорони здоров’я та па оновлення технічного забезпечення медичних закладів. Проте хочеться вірити, що незабаром у галузі охорони здоров’я ситуація кардинально зміниться на краще» – додав очільник районної ради.

Фінальним пролунало побажання міського голови Михайло Нетяжука вдалого святкування Дня медичного працівника, адже на переконання Михайла Володимировича: «Добре працює той, хто гарно відзначає професійні свята».

Багато добрих слів і побажань медичні працівники почули від помічників народного депутата України Руслана Сольвара та  депутата Київоблради Олександра Волинця.

З нагоди професійного свята, за сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток охорони здоров’я від районної влади відзначено подяками та почесними грамотами кращих працівників медичних закладів: Наталію Астапову, Євгена Веріго, Юлію Казакову, Севду Нурієву, Анну Монастирецьку, Аліну Литвиненко, Лесю Згодзинську та ін.

По завершенню урочистостей відбувся святковий концерт за участі художніх колективів «Калиновий віночок», «Сатос», «Троянда», представників Фастівської музичної школи та солістки хору «Дзвінкова криниця».

Джерело:   Фастів Сьогодні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Стелла из шоу «Холостяк-7» рассказала, был ли у нее секс с Дмитрием Черкасовым
Украинская секс-символ сделала заявление о своей ориентации
Интервью Ксении Собчак с Алексеем Навальным взорвало сеть: “Что Вы несете, Ксения?”
 Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами
Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки
Безвиз с ЕС: сколько нужно денег в сутки (ИНФОГРАФИКА)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *