Фастівська “Солідарність” відвідала українських військовослужбовців в Авдіївці та Пісках

Фастівська районна організація партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» відвідала українських військовослужбовців в Авдіївці та Пісках Донецькій області. Партійці привезли військовослужбовцям смачненькі гостинці, ліки та засоби гігієни, а від дітей листи зі словами вдячності.

Повідомляє сайт ФАСТІВ СЬОГОДНІ з посиланням на ЕЛЕКТОРАТ.

«З самого початку війни наша команда допомагає українським воїнам всім необхідним. За підтримки партії «БПП «Солідарності» активісти створили міськрайонну громадську організацію ветеранів АТО. У Фастівській районній раді працює ініціативна група депутатів, яка організовувала збір необхідних речей, а саме це— каски, бронежилети, берци, військова форма, продукти та засоби особистої гігієни.

До сьогоднішнього дня команда «Солідарності» Фастівського району організовує збір та відправку необхідних речей в зону АТО. Ми розуміємо, що війна не закінчилась, та найкращі сини нації потребують підтримки, як моральної так і матеріальної, до останнього дня війни команда Фастівської «Солідарності» буде підтримувати наших братів», – сказали партійці.