Французи висловили своє захоплення реабілітацією дітей з інвалідністю столиці – Юрій Крикунов

Krikunov_tsentr“Навіть у Франції ми не бачили закладу даного напрямку такого сучасного рівня!”; – діляться враженнями французькі гості після відвідування Київського центру реабілітації дітей з інвалідністю.

Повідомляє СТОЛИЧНИЙ САЙТ.
25-го липня, французька делегація проекту Twinning відвідала Центр, щоб ознайомитись з його роботою, розповідає директор Департаменту соціальної політики КМДА Юрій Крикунов.
«Гості зауважили, що навіть у Франції вони не бачили закладу даного напрямку такого сучасного рівня! І дуже здивовані побачити таку реабілітацію саме в Україні», – переповідає директор Департаменту.
Гостями Центру стали постійні радники проекту, експерти та представники Міністерства охорони здоров’я України.
Юрій Крикунов інформує, що протягом двох років європейські експерти будуть підтримувати українські органи влади на центральному, регіональному та місцевому рівнях, а також працювати з професіоналами, родинами дітей з інвалідністю, неурядовими організаціями та іншими зацікавленими сторонами для покращення роботи з родинами, які виховують дітей з інвалідністю або з ризиком інвалідності.

Довідково: Міністерство соціальної політики України, за підтримки європейських партнерів, 18 травня 2017 року розпочало проект Twinning. Цей проект, бенефіціаром якого є Україна, зокрема Міністерство соціальної політики, фінансується Європейським Союзом, і з Європейської сторони реалізується французькою агенцією міжнародного технічного співробітництва Експертиз Франс. Головною метою проекту є підтримка органів влади України в розробці законодавчих та адміністративних засад для запровадження системи раннього втручання та реабілітації дітей з інвалідністю і дітей, які мають ризик отримати інвалідність.