Голова Бородянської РДА провів апаратну нараду

28 серпня голова Бородянської райдержадміністраціїА.Анісімов  провів апаратну нараду за участі голови Бородянської районної ради Г.Єрка, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, представників ЗМІ. На нараді обговорено роботу за минулий тиждень, накреслено плани на поточний період.

Про це повідомляє сайт БОРОДЯНКА СЬОГОДНІ з посиланням на сайт РДА.

Відкриваючи нараду, голова райдержадміністраціїА.Анісімов подякував усім за належну підготовку та відзначення в районі 26-ої річниці Незалежності України та поінформував щодо обласної конференції освітян у форматі стратегічної сесії «Освіта Київщини – простір успіху: пріоритети та стратегія розвитку», яка відбулась днями у Броварах:

– Цей тиждень дуже відповідальний, – підкреслив А.Анісімов. – Нас чекає робота над проектом Стратегії розвитку Бородянського району, початок нового навчального року, підготовка до навчань з питань цивільного захисту населення та інші не менш актуальні питання розбудови нашої громади, реалізації потужних проектів розвитку за підтримки керівництва області та держави.

У виступі на нараді військовий комісар Бородянського району С.Бугаєнко доповів щодо контрактної служби та навчальних зборів резервістів. Заступник начальника Бородянського відділення поліції Ірпінського ВП ГУ НП О.Омельяненко поінформував про охорону громадського порядку під час свят та стан криміногенної ситуації в районі.  Начальник Бородянського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області О.Петрук зупинився на питанні ліквідації стихійної торгівлі. Начальник відділу освіти РДА В.Кухар запросила на 10 год. 29 серпня на районну освітянську конференцію до малого залу палацу культури ім. Т.Г.Шевченка.

На завершення наради обговорено облаштування в Бородянці «острівців безпеки» та відвідування родин загиблих воїнів АТО.

За результатами наради головою райдержадміністрації А.Анісімовим надано доручення.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:                        

Блoгеры cтaнoвятcя oпacнее ИГИЛa и Гитлерa

Пoлтaвcькі пaцaни рвуть мережу

Cтеллa из шoу «Хoлocтяк-7» рaccкaзaлa, был ли у нее cекc c Дмитрием Черкacoвым

Укрaинcкaя cекc-cимвoл cделaлa зaявление o cвoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми

Безвиз c ЕC: cкoлькo нужнo денег в cутки (ИНФOГРAФИКA)