Голова Миронівської РДА провів засідання

27 липня 2017 року перший заступник голови Миронівської районної державної адміністрації Костянтин Жданов провів засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Миронівській райдержадміністрації.

Про це повідомляє сайт МИРОНІВКА СЬОГОДНІ з посиланням на сайт РДА.

На порядок денний було винесені наступні питання:

  1. Про заходи профілактики та недопущення африканської чуми свиней на територію Миронівського району.
  2. Про порядок відшкодування майнової шкоди (збитків), завданої особам внаслідок запровадження карантину (карантинних обмежень) тварин або у зв’язку з проведенням процедур щодо ліквідації особливо небезпечних (карантинних) хвороб.
  3. Про забезпечення належного контролю за обігом побічних продуктів тваринного походження на території Миронівського району.

Виконуючий обов’язки начальника управління Держпродспоживслужби в Миронівському районі Віталій Губрій доповів про епізоотичну ситуацію по АЧС в Україні і зокрема в Київській області.

Заслухавши і врахувавши інформацію доповідачів, думку членів комісії, що приймали участь в обговоренні вказаних питань, комісією були прийняті відповідні рішення.

Перший заступник голови адміністрації Костянтин Жданов наголосив на  неухильному виконанні попередніх протокольних рішень Державних надзвичайних протиепізоотичних комісій при Київській обласній державній адміністрації та при Миронівській районній державній адміністрації щодо профілактики африканської чуми свиней.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:                        

Блoгеры cтaнoвятcя oпacнее ИГИЛa и Гитлерa

Пoлтaвcькі пaцaни рвуть мережу

Cтеллa из шoу «Хoлocтяк-7» рaccкaзaлa, был ли у нее cекc c Дмитрием Черкacoвым

Укрaинcкaя cекc-cимвoл cделaлa зaявление o cвoей oриентaции