Громадські організації вимагають гнати в шию Назаренка

Схоже на те, що російські спецслужби продовжують активно засилати до України своїх «козачків». І,зрозуміло, головно їх цікавить столиця…

Ситуація така. Зараз триває процес формування нової Громадської ради при Київській міській державній адміністрації. Для організації процесу прийому заявок від українських  громадських організацій – була створена ініціативна група. Важко просто зараз (потрібно дослідити…) сказати, яким чином керівником цієї ініціативної групи вдалось стати такому собі Богдану Назаренку. Чому зневажливо кажемо:»такому собі…?» Зараз зрозумієте.

Заявки на участь у новій Громадській раді мали прийматись до 5-го травня 2017-го включно. Багато претендентів цього дня і подали їх. Мали на це право. Але «діяч» Назаренко «відсік» близько двохсот громадських організацій, самовільно обмеживши час прийому заявок 16-ою годиною 5-го травня. Чому саме 16-ою? Робочий день триває довше, та й, заради користі справи, можна було б навіть і затриматись. Але так захотілось Назаренку. Насправді ж, умисел його очевидний – допустити до конкурсу лише «обраних». А хто їх «обирав»?

А коли, обурені представники «відкинутих» ГО почали з’ясовувати – а хто ж такий, цей Назаренко, то результатом були приголомшені. Виявляється, Назаренко Богдан Станіславович, 1971-го року народження, у 2009-2010 роках (зараз дата уточнюється) був засуджений за хабарництво. А ще до «відсидки», за своїми географічними вояжами, явно мав стосунок до «ватної» території…

Зараз «дискриміновані» Назаренком громадські організації звертаються до діючої Громадської ради і до мера Віталія Кличка з категоричною вимогою – негайно усунути від керівництва ініціативною групою хабарника, авантюриста і, не виключено, відвертого сепаратиста.