Хто нас зігріє?

Чергове засідання виконавчого комітету Кагарлицької міської ради відбулося 17 серпня. Найважливіше питання, що розглядалося першочергово за присутності голови районної ради Івана Семцова, депутата обласної ради Віталія Карлюка, очільника місцевої прокуратури Михайла Римара, керівників та представників виробників і постачальників теплової енергії, міських установ, організацій і підприємств, стосувалося стану підготовки теплового господарства до наступного опалювального періоду. Гострі запитання  ставилися до нинішнього директора КП КОР «Кагарликтепломережа» Володимира Гонтаровського, адже підприємство має величезні борги, арештовані рахунки, похмурі перспективи щодо забезпечення газом, відсутність котлів на альтернативних енергоносіях і – договірні зобов’язання зі споживачами, серед яких майже дві з половиною сотні кагарлицьких родин. Натомість ТОВ «Теплонінновації» вже стоїть на лінійці готовності до опалювального сезону і на крайній випадок, як запевнив представник підприємства Владислав Жуль, спробують узяти на обслуговування клієнтів «Кагарликтепломережі», якщо та не буде готова виконати умови договорів на постачання тепла. Однак не все так просто, питань багато, а відповіді потрібні вже сьогодні: літо завершується. Тож постачальників і виробників тепла зобов’язали в стислі терміни підготувати для затвердження на найближчому (можливо, позачерговому) засіданні виконкому розрахунки тарифів для нового сезону, а паралельно міська рада звертатиметься до обласної ради, на балансі якої нині «Кагарликтепломережа», щодо усунення передумов для можливої опалювальної кризи, а також до понад чотирьох десятків власників квартир щодо переходу на індивідуальне опалення. Є над чим задуматися і керівникам установ, чиї приміщення має опалювати «Кагарликтепломережа»; розглядалися й різні варіанти щодо забезпечення теплом дев’ятиповерхівки по вул. Парковій, 18. Про подальший перебіг баталій довкола ринку теплопостачання в Кагарлику ми обов’язково інформуватимемо наших читачів, для яких,до речі, є приємна новина: рішенням виконкому передплатна ціна «Рідного міста» на наступний рік залишиться без змін – 31 грн. 68 коп.

Повідомляє сайт КАГАРЛИК СЬОГОДНІ з посиланням на міську раду.

Крім того, на засіданні було розглянуто ряд інших питань: про затвердження норм використання палива, про розгляд заяв на безкоштовне харчування дітей у школах, про надання матеріальної допомоги (зокрема учасникам АТО), про поховання самотнього мешканця міста,  про видачу дубліката свідоцтва про право власності, про укладення договору на надання платних послуг із місцевим підрозділом рятувальної служби; надано дозволи: на видалення аварійних зелених насаджень, на дарування житла, збір вихідних даних для проектування реконструкції придбаного нежитлового приміщення (де раніше був Пенсійний фонд) у торговельний центр,  підключення нових споживачів до мереж водопостачання та водовідведення, передачу товарно-матеріальних цінностей тощо. З усіх цих та інших питань ухвалено відповідні рішення, зокрема традиційно розглянуто протоколи про адмінправопорушення, впорядковано поштові адреси.

У «різному» прийнято рішення про замовлення проектно-кошторисної документації на здійснення капітального ремонту дороги по вул. Берегова, Городецька, Ковпака (від №30 до №40), затвердження проектно-кошторисної документації та техніко-економічних показників щодо капітального ремонту дороги по вул. Степова, Яблунева, Чапаєва (від №1 до №72); за колективним зверненням жителів вул. Став’янки ухвалено встановити там дорожні знаки обмеження швидкості; затверджено звіт про виконання бюджету за І квартал 2017 року тощо.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:                        

Блoгеры cтaнoвятcя oпacнее ИГИЛa и Гитлерa

Пoлтaвcькі пaцaни рвуть мережу

Cтеллa из шoу «Хoлocтяк-7» рaccкaзaлa, был ли у нее cекc c Дмитрием Черкacoвым

Укрaинcкaя cекc-cимвoл cделaлa зaявление o cвoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми

Безвиз c ЕC: cкoлькo нужнo денег в cутки (ИНФOГРAФИКA)

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так (ФОТО)

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью (ФОТО)

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Выбран самый красивый мужчина в мире

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *