Киянам можуть перерахувати некоректні платіжки за тепло

На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу депутати підтримали проект рішення «Про відшкодування різниці в нарахуваннях за послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання, наданих ПАТ  «Київенерго» та ПАТ «АК «Київводоканал» об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельним кооперативам», про це пише Столичний Сайт з посиланням на Київську міську раду.

Документом передбачається надання ОСББ та ЖБК відшкодування різниці в нарахуваннях за відповідні послуги в періоди 2002 – 2010 та 2010 – 2014 рр.

Підставою для отримання компенсації буде оформлений тристоронній акт за спожиті гарячу воду  та тепло між ОСББ/ЖБК, ПАТ «Київенерго» та ПАТ «АК «Київводоканал» за визначений розрахунковий опалювальний період.

«Співпраця з ПАТ «Київенерго» та ПАТ «АК «Київводоканал» зробить процес компенсації зрозумілим та простим для ОСББ та ЖБК, а також дасть змогу призупинити стягнення додаткових штрафних санкцій та здійснення претензійно – позовних заходів щодо ОСББ та ЖБК до здійснення Київською міською радою виплат по різниці нарахувань за послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання за цей період», – говориться у пояснювальній записці.

Для формування реєстру ОСББ та ЖБК,  які мають право на отримання такого відшкодування, згідно з проектом рішення, районним у місті Києві державним адміністраціям буде доручено збір тристоронніх актів від ОСББ та ЖБК, а також обробку та перевірку даних.

«Після прийняття рішення буде підготовлений окремий проект рішення про внесення змін до бюджету на 2017 рік. З точки зору навантаження на бюджет міста у 2017 році це приблизно 35 млн гривень», – зазначив автор проекту, депутат Київради Вадим Ноздря.

У зв’язку з цим ПАТ «Київенерго» та ПАТ «АК «Київводоканал» просять утриматись від нарахування додаткових штрафних санкцій та ведення претензійно-позовної роботи щодо їх стягнення, що утворились ОСББ та ЖБК за ці періоди.

Джерело:  Столичний Сайт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *