Київрада має намір виділити додаткових 55,6 млн грн для соціальної підтримки містян

На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань транспорту, зв’язку та реклами депутати погодили зміни до цільової програми “Турбота. Назустріч киянам” на 2016-2018 роки, про це пише СТОЛИЧНИЙ САЙТ з посиланням на Київську міську раду.

Відповідні зміни передбачають додаткове фінансування в розмірі 55,6 млн грн. Кошти планують спрямувати на соціальну підтримку киян, в тому числі учасників АТО та їхніх сімей. Зокрема, 29 млн грн потрібно на санаторно-курортне оздоровлення ветеранів війни та праці, людей з інвалідністю, дітей війни та постраждалих від катастрофи на ЧАЕС. Додаткових 9,2 мільйони гривень планують виділити на забезпечення одноразовою матеріальною допомогою малозабезпечених верств населення.

«В 2017-му на надання такої матеріальної допомоги передбачено 8,4 мільйони гривень. Станом на кінець березня половину даної суми уже використано за призначенням. Цього року значно зросла кількість звернень. Якщо у 2016-му за допомогою звернулися 4,8 тисяч осіб, то тільки в першому кварталі 2017-го – 2,1 тисячі. Тому і виникла потреба в додатковому фінансуванні», – зазначив депутат Київради Юрій Крикунов.

Ще додаткових 8,6 мільйонів гривень потрібно для забезпечення киян засобами реабілітації. Додаткові кошти планують виділити і для соціальної підтримки військовослужбовців, учасників АТО та їхніх сімей. Зокрема, пропонують профінансувати оздоровлення дітей військовослужбовців, забезпечити силовикам пільговий проїзд.

Також пропонують у Київраді компенсувати витрати, пов’язані зі стаціонарним лікуванням (у тому числі ендопротезуванням, слухопротезуванням та протезуванням ока) киян-учасників АТО, членів сімей Героїв Небесної Сотні.

Відповідний проект рішення розглядатимуть на найближчому пленарному засіданні Кивради.

Джерело: СТОЛИЧНИЙ САЙТ.