Київрада затвердила план роботи на 2017 рік

На пленарному засіданні Київської міської ради депутати затвердили у першому читанні план роботи Київської міської ради VIII скликання на 2017 рік, про це пише Столичний Сайт з посиланням на Київську міську раду.

Як зазначив заступник міського голови — секретар Київради Володимир Прокопів, депутати у своїй роботі дотримуватимуться основних принципів діяльності КМР — законності, гласності, підзвітності та відповідальності перед містянами.

“У нас дуже амбітні плани на цей рік. Київрада вирішуватиме актуальні питання в усіх галузях життєдіяльності міста. Приміром, ми маємо внести зміни до Порядку розміщення реклами у столиці та Концепції розвитку зовнішньої реклами, врегулювати питання продажу земельних ділянок комунальної власності в місті, затвердити перелік нежитлових приміщень комунальної власності, право оренди яких виборюється на конкурсних засадах, розривати договори оренди земельних ділянок з недобросовісними орендаторами, затвердити Генеральний план міста і приміської зони до 2025 року. Опікуватимемося благоустроєм Києва, парками, скверами та зеленими зонами. До прикладу, у наших планах — оголосити ландшафтним заказником місцевого значення Труханів острів”, — говорить секретар Київради Володимир Прокопів.

За його словами, опікуватимуться депутати і проблемами житлово-комунального господарства. Зокрема, цьогоріч, відповідно до планів роботи Київради, на заводі “Енергія” мають встановити системи димової та газової очистки, продовжувати реконструкцію Бортницької станції аерації, та стимулювати утворення і сприяти діяльності ОСББ. Також Київрада коригуватиме бюджет міста та програму соціально-економічного розвитку на цей рік, і формуватиме видатки на наступний рік.

“У полі зору звісно перебуватимуть питання освіти, культури та медицини. Зокрема, маємо затвердити Положення про порядок організації та проведення масових громадських заходів культурно-просвітницького, спортивного, видовищного характеру, прийняти рішення про створення нових дитячих садків та шкіл. Цього року Київрада має запровадити пілотний проект щодо часткового відшкодування вартості лікарських засобів для лікування осіб з гіпертонічною хворобою”, — зазначив Володимир Прокопів.

Під пильним контролем буде і сама діяльність депутатів Київради та виконавчого органу. Приміром, міські обранці мають здійснювати систематичний контроль за дотриманням норм депутатської етики, вести облік і реєстр заяв депутатів КМР щодо наявності конфлікту інтересів, отримання подарунків, відмови від неправомірної вигоди, також протягом року мають розробити нову редакцію Кодексу етики депутата КМР та розглянути антикорупційну програми виконавчого органу Київради (КМДА). У планах депутатів Київради також затвердження Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року та нової редакції статуту територіальної громади столиці.

Окрім того, депутати вноситимуть зміни до чинних міських цільових програм, аби актуалізувати їх, та напрацьовуватимуть нові. Серед таких цільова програма забезпечення житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов, цільова програма екологічного благополуччя міста, програма правової освіти та програма зайнятості населення Києва, програма забезпечення потреб столиці у дорожній та комунальній техніці місцевого виробництва тощо.

83 депутати підтримали плани роботи Київради за основу, до другого читання документ готуватиме постійна комісія Київради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

Джерело: Столичний Сайт.

Читайте также:
Как заработать миллион, весьма необычные способы
Правила здорового похудение без диет
Назван самый сексуальный холостяк Земли
Самые страшные места в мире
57-летняя модель удивила своими формами

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так (ФОТО)

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью (ФОТО)

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Выбран самый красивый мужчина в мире

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *