Крикунов: Київський «Прозорий офіс» з надання соціальних послуг буде кращим в Україні

Сьогодні відбувся робочий візит на об’єкт реконструкції Центру соціальних служб «Прозорий офіс» у Святошинському районі міста Києва, що знаходиться за адресою вул. Гната Юри, 14-Б, як повідомляє СТОЛИЧНИЙ САЙТ.

«Ми ще раз переконались, що будівельні роботи  проводяться дуже інтенсивно. З часу останнього візиту, який відбувся 2 тижні тому, приміщення не впізнати! На даному етапі вже виконана прибудова двох двоповерхових об’єктів до переходу існуючої будівлі з влаштуванням вхідної групи», – коментує директор Департаменту соціальної політики Юрій Крикунов. Також він наголошує, що даний заклад стане взірцем для інших міст України, адже окрім пенсійного фонду та територіальних служб соціального захисту  включатиме блок служби зайнятості, який відсутній у тих «прозорих офісах» з надання соціальних послуг, які вже працюють по Україні.

Даний проект є пілотним і надалі в Києві з’являтиметься плеяда подібних закладів. Адже головне завдання «прозорого офісу» – наблизити соціальні послуги до населення. Тому Київська влада буде уважно слідкувати за його діяльністю та за необхідності корегуватиме концепцію надання послуг.