Лідери учнівського самоврядування пройшли стажування у Київській ОДА

Для дітей-лідерів органів учнівського самоврядування районів та міст області проведено стажування у структурних підрозділах Київської обласної державної адміністрації. Загалом у заході взяли участь 20 лідерів та 10 координаторів органів учнівського самоврядування Бориспільського, Броварського, Васильківського, Вишгородського, Києво-Святошинського, Обухівського районів та міст Бориспіль, Бровари, Васильків, Обухів.

Подібне стажування проводиться не вперше. Активна молодь області вже мала можливість зустрітись та обговорити шляхи співпраці обласної ради дітей Київщини з головою Київської обласної державної адміністрації Володимиром Шандрою, зустрітися з представниками різних структурних підрозділів КОДА.

Зокрема, школярі ознайомилися з роботою служби у справах дітей та сім’ї КОДА. Вони мали змогу долучитися до роботи комісії з надання адресної допомоги сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах. Після комісії начальник Служби Сергій Андріяш розповів про структуру підрозділу, основні завдання та цілі діяльності. Окрім того, працівниками Служби були висвітленні питання щодо реалізації Обласної комплексної програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Назустріч дітям» до 2017 року, надання оздоровчих послуг та нормативно-правової бази.

Безперечно, такий досвід співпраці буде продовжено, адже в процесі стажування діти не тільки ознайомлюються з роботою Київської обласної державної адміністрації, а й здобувають навички прийняття управлінських рішень, розвивають лідерські якості.