Макарівські рятівники отримали нові пожежні автомобілі

Майже цілий рік йшла робота керівництва Макарівської райдержадміністрації у співпраці з керівництвом районної ради та підтримки депутатського корпусу ради щодо купівлі нових спеціалізованих автомобілів для Макарівського районного сектору ГУ ДСНС України в Київській області за кошти районного бюджету. Не одноразово на офіційних інтернет ресурсах Макарівської райдержадміністрації можна було зустріти інформаційні повідомлення щодо проведення нарад, робочих зустрічей з даного питання.

Повідомляє сайт МАКАРІВ СЬОГОДНІ з посиланням на КОДА.

І от, практично до новорічних свят, район отримав довгоочікувані два автомобілі пожежної охорони на шасі “УРАЛ” з мотопомпами. До-речі — це не єдина позитивна новина, адже району був також подарований пожежний автомобіль МАЗ, придбаний за державні кошти через Головне управління ДСНС України в Київській області, за сприяння народного депутата України Руслана Сольвара.

20 грудня всі автомобілі були представлені керівництву району та депутатам районної ради на території Макарівського районного сектору ГУ ДСНС України в Київській області, за участю особового складу сектору під керівництвом Віталія Харченка та гостей — начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям, полковника служби цивільного захисту Вячеслава Асирбабаяна та начальника 8 державного пожежно-рятувального загону (смт Бородянка) ГУ ДСНС України у Київській області В. Полєшка.

Деякі характеристики автомобілів:

1.висока прохідність — це основна особливість автомобілів на шасі “УРАЛ”. Вони здатні долати рови, шириною до 1,2 м, снігову цілину глибиною 1 м, підйом з крутизною до 31 градусів і нахилом до 22 градусів, а також вертикальні стіни висотою до 55 см. Завдяки наявності системи герметизації всіх елементів авто, є можливість форсувати водойми глибиною до 1, 75 м.

2.Стосовно пожежного автомобіля МАЗ, то він призначений для доставки до місця пожежі бойового розрахунку, засобів пожежогасіння, пожежно-технічного озброєння (ПТО) і служить для гасіння пожеж водою і повітряно-механічною піною. Також автомобіль обладнаний кисневими системами.