Мерія стане комфортнішою для киян уже до кінця літа

Команда дизайнерів-волонтерів Агенти змін напрацювали ряд рекомендацій щодо формування публічного простору і напередодні презентували відповідну концепцію громадськості. Активісти майже рік вивчали процеси, що відбуваються на першому поверсі мерії, та визначали проблеми, які стосуються роботи з відвідувачами, про це пише  Столичний Сайт з посиланням на Київську міську раду.

“Київрада  не втручалась в дослідження, щоб зробити його об’єктивним, фаховим та отримати слушні рекомендації.  Та АЗ не обмежились рекомендаціями, а висловили бажання пройти з міською владою шлях від ідеї до її реалізації. У рамках дослідження, активісти проаналізували публічний простір мерії за низкою напрямів — відкритість, безпека, доступність та безбар’єрність, процеси роботи та взаємодія з персоналом, нові активності”, – зазначає заступник міського голови — секретар Київради Володимир Прокопів.

Загалом, за висновком експертів, будівля КМР створює враження закритої та неприступної. Загальний підхід до функціонування мерії радикально відрізняється від подібних будівель в країнах Європи. Тому, за рекомендаціями АЗ, перший поверх мерії вимагає певного переосмислення, метою якого стане створення дійсно відкритого, комфортного і ефективного простору.

“Ми хочемо наблизити цю владну структуру до людей. І зробити це можна якраз через організацію так званого оупен-спейсу на першому поверсі. Як цього досягти? Ми пропонуємо відмовитись від кабінетної системи, поставити стенди з інформацією послуги та роботу мерії, запровадити рецепцію, де людей будуть консультувати та спрямовувати до потрібного фахівця, допомагати стати в електронну чергу тощо. За прикладом європейських країн, пропонуємо створити окрему дитячу зону, аби батьки могли залишити дитину, поки вирішують власні справи у мерії”, – зазначає представник команди Агентів змін Максим Головко.

Пропонують волонтери розташувати на першому поверсі й лекторій, який вдень будуть використовувати як прес-рум, а ввечері — як простір для презентацій, пов’язаних з міськими проектами. Наразі фахівці вже аналізують як можна втілити перетворення, зберігши при цьому історичну цінність будівлі.

“Виконавчий орган Київської міської ради вже визначився з замовником робіт – це КП “Спецжитлофонд”, і першим етапом буде проведення обстеження самого приміщення. Тобто мають перевірити несучі конструкції — що можна робити, що ні, як влаштоване перекриття, чи можна реалізувати те, що запропоновано концепцією. За результатами цих досліджень буде техзавдання на проектування. Воно обов’язково враховуватиме той факт, що будівля мерії — історична пам’ятка. Ми здійснюватимемо всі роботи поетапно — спочатку в  одному крилі, потім в іншому. Плануємо завершити все до кінця літа”, – наголосив керівник секретаріату Київради Ігор Хацевич.

Він також зазначив, що під час усіх перетворень, послуги, які надаються на першому поверсі мерії, кияни і надалі отримуватимуть безперешкодно.  Окрім того наразі триває обговорення концепції перетворень, і кожен може подати власні ідеї Агентам змін.

Джерело:  Столичний Сайт.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так (ФОТО)

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью (ФОТО)

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Выбран самый красивый мужчина в мире

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *