Місто зекономить майже 277 тис. грн. на опаленні лише одного закладу – Юрій Крикунов

krikunov_1 (1)Після завершення робіт із термомодернізації Дарницького дитячого будинку-інтернату для дівчат, споживання теплової енергії даним закладом у рік зменшиться вдвічі (з 416,5 до 208,25 Гкал). При цьому прогнозована річна економія у грошовому еквіваленті складе майже 277 тис. грн. Про це повідомив директор Департаменту соціальної політки КМДА Юрій Крикунов під час інспекції Дарницького дитячого будинку-інтернату для дівчат.

Повідомляє Столичний сайт.

«Тут у дуже короткі терміни планується замінити систему опалення, утеплити будівлю ззовні, дах. Будуть змінені вентилятори у харчоблоці, всі двері та освітлювальні прилади на світлодіодні», – коментує Юрій Крикунов, – «Після таких змін очікується підвищення температури в приміщенні щонайменше на 5 градусів. З розрахунків ми бачимо, що споживання теплової енергії зменшиться вдвічі. І це лише один заклад столиці!»

Чиновник розповів, що останнім етапом робіт стане впровадження системи оперативного моніторингу, завдяки якій стане можливим дистанційний збір та передача інформації про рівень внутрішньої температури, параметри теплоносія та кількість спожитих енергоресурсів.

Щоб всі роботи були завершені в зазначений термін – над утепленням інтернату працює бригада близько 40 чоловік. Юрій Крикунов запевняє, що навіть до завершення об’єкту – теплὀ у дівчаток все-одно буде!

Дані заходи проводяться в рамках реалізації проекту з енергозбереження в адміністративних та громадських будівлях міста Києва. Наступного року заходи з термомодернізації закладів соціальної сфери столиці також плануються у Святошинському дитячому будинку-інтернаті для хлопців.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянина в Лас-Вегасі: Стівен Паддок встановив камери у готелі (ВІДЕО)