Містобудівна комісія підтримує збереження парку „Супутник”

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування депутати погодили проект рішення щодо розірвання договору оренди по вул. Уманській, 8-12 із ТОВ “Монарх”, відхиливши правовий висновок, про це пише СТОЛИЧНИЙ САЙТ з посиланням на Київську міську раду.

Відповідна ділянка площею 1,88 га розташована в Солом’янському районі. Договір про оренду між Київрадою і ТОВ “Монарх” було укладено ще 2005 року. За цей час, з моменту державної реєстрації договору, будівництво об’єкта не завершено. На підставі цього і пропонується розірвати договір оренди.

“Також ми маємо іще вагомі причини для розірвання договору оренди. Перш за все, це колективні звернення місцевої громади щодо забудови зеленої зони, адже вздовж вулиці Уманської простягається парк „Супутник”. Нинішній парк є фактично єдиною вцілілою частиною Кадетського гаю, і будь-яке будівництво там неможливе в принципі. До того ж, була зареєстрована петиція з вимогою розірвати договір оренди. Громада повинна знати — ми їх підтримуємо, і сьогоднішнє наше рішення яскраво про це свідчить”, — зазначив голова постійної комісії Київради з питань містобудування Олександр Міщенко.

Джерело: СТОЛИЧНИЙ САЙТ.