Моя хата не скраю

Діалог під час прямого телефонного зв’язку міського голови з мешканцями міста, що відбувся 17 травня, був досить активним.

Повідомляє сайт КАГАРЛИК СЬОГОДНІ.

Першою зателефонувала мешканка вулиці Лугової Олена Леонідівна, яку турбувала проблема розмивання виїзду з її вулиці на вулицю Титова. Міський голова доручив директору КП «Міськрембудсервіс» М.І.Стеценку вивчити можливості щодо усунення проблеми (в т.ч. і поточного ремонту).

Наступний дзвінок від пані Анни з вулиці Каштанової, 30 стосувався заміни каналізаційних труб у системі водовідведення. Мешканці вже придбали за свої кошти все необхідне і неабияк чекають на ремонтну бригаду, оскільки стара каналізація знову забита. Директор КЖЕП В.Зеленько отримав доручення терміново надіслати фахівців для її прочистки і здійснити заміну труб за першої ж можливості.

Любов Григорівна з вулиці Симиренка бідкалася з приводу смітника біля обійстя, що знаходиться справа від заїзду на вулицю зі Став’янки і де ніхто не живе. Міський голова пообіцяв одноразово допомогти у вирішенні цієї проблеми: доручення покосити отримало паркове господарство (директор В.А.Петленко), а прибрати – КП «Міськрембудсервіс» (директор М.І.Стеценко). З боку міської ради також буде відправлено лист власникам обійстя щодо його благоустрою.

Дорожнє питання порушила й мешканка вулиці Городецької Валентина Григорівна. На її прохання «аби ям не було» директор КП «Міськрембудсервіс» М.І.Стеценко отримав доручення здійснити в щебеневому варіанті підсипку частини дороги, що знаходиться ближче до Став’янки.

Укотре підняла питання «несанкціонованої» автостанції біля будинку №4 по вулиці Столичній його жителька Галина Дмитрівна, яку також турбували затримки з вивозом побутових відходів. Щодо вивезення сміття, то проблема в браку коштів  у КЖЕП через низькі тарифи підприємства: питання перегляду тарифів на послуги КЖЕП розглядатиметься на засіданні виконкому вже в цю п’ятницю, а от наболіле питання «автостанції» належить до компетенції правоохоронних органів, тож Олександр Олексійович запросив додзвонювачку разом з іншими представниками ОСББ «Паросток», яке створили мешканці будинку, відвідати виїзну нараду за участю голови РДА, міського голови, представників Кагарлицького відділення поліції з питання вивчення криміногенної ситуації, дотримання законодавства та забезпечення охорони громадського порядку, що запланована на четвер 18 травня в міському Будинку культури.

Останній дзвінок від пенсіонерки Надії Іванівни із завулку Каштанового поінформував присутніх, що «погано полатали дорогу» (директор КП «Міськрембудсервіс» М.І.Стеценко повідомив, що роботи ще не завершено), що депутати раніше відвідували жителів своїх округів, а дерев’яні стовпи електроопор давно пора замінити на бетонні (про що до районного підрозділу «Київобленерго» буде направлено відповідного листа).

Як бачимо, питання, які порушують жителі нашого міста, переважно стосуються не лише їх особисто, а й мешканців усієї вулиці,  багатоквартирного будинку, громади в цілому. І це радує.