На Білоцерківщині обговорили професії майбутнього

Таку назву мала дискусійна панель від ідеолога міжнародного проекту «Місто Професій» Тетяни Люльки, що відбулась днями у Центрі розвитку підприємництва Білоцерківського міськрайонного центру зайнятості.

Повідомляє сайт БІЛА ЦЕРКВА СЬОГОДНІ з посиланням на КОДА.

Захід відбувся в рамках кампанії, що запланована в 25 містах з метою поширення інформації про професії майбутнього та необхідних компетенцій, щоб бути успішним. Серед учасників заходу – учні навчальних закладів, батьки, вчителі, представники громадських організацій та фахівці Білоцерківського міськрайонного центру зайнятості.

«Кожен повинен розуміти, що професія це не запорука реалізації потенціалу. Але можливість знайти свій шлях», – зазначила Тетяна Люлька. Тема реформ в галузі освіти одна з тих, що найбільше обговорюють на форумах, під час круглих столів та у соціальних мережах. Без нових ідей та шляхів їх реалізації ми ризикуємо щороку втрачати інтелектуальний потенціал країни, що масово покидає Україну для навчання за кордоном.

Представники центрів зайнятості Київської області є активними учасниками проекту «Місто професій», під час якого надають допомогу школярам у виборі майбутнього. Зокрема, у 2017 році такі заходи відбулись у м. Боярка Києво-Святошинського району та м. Біла Церква.