На Білоцерківщині пройшли цікаві змагання

21 травня у селі Фурси пройшли змагання районної спартакіади людей з інвалідністю  “Повір у себе”, пише сайт Біла Церква Сьогодні з посиланням на Київську ОДА.

Участь у  чотирьох видах програми –  настільний теніс, міні-футбол, шахи та шашки – взяли шістдесят сильних духом людей. Попри певні проблеми із самопочуттям, вони не замикаються в собі, відкриті для спілкування, охоче підтримують одне одного, тому дружно відгукнулися на запрошення позмагатися в ігрових видах спорту.

Привітали учасників змагань голова райдержадміністрації Геннадій Джегур,  помічник народного депутата України В. Гудзенка Євгеній Гудзенко, голова Фурсівської сільської ради Микола Фурсенко, начальник відділу молоді та спорту райдержадміністрації Надія Крилевець, представник благодійного фонду “Фортеця” у Білоцерківському районі Володимир Василенко. Вони побажали усім хороших виступів та передовсім отримати задоволення від змагань, а ще вірити у себе та власні сили.

В числі учасників змагань – жителі сіл Фурси, Шкарівка, Острійки, Озерна, Вільної Тарасівки, міста Узин, учасники антитерористичної операції, члени Білоцерківського міського товариства інвалідів “Фенікс” та благодійної організації “Божі приховані скарби”. Тут не було переможців та переможених. Нагороди отримали всі учасники. Це кубки, медалі, почесні грамоти, солодощі, матеріальне заохочення та брендові подарунки.

А наостанок усі зробили спільне фото на згадку.

Джерело: Біла Церква Сьогодні

Читайте также:
Самые безжалостные дети-убийцы в истории
Назван самый сексуальный холостяк Земли
57-летняя модель удивила своими формами
Как снять головную боль за несколько минут?
18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро