На дитячих майданчиках Київщини стає небезпечно

4 травня о 10:10 до оперативно-диспетчерської служби Броварського району надійшло повідомлення про те, що в смт Велика Димерка на вулиці Ситюкова поруч з дитячим майданчиком виявлено предмети схожі на вибухонебезпечні, пишуть БРОВАРИ СЬОГОДНІ з посиланням на  ГУ ДСНС України у Київській області.

На місце події виїхала піротехнічна група 1-го Спеціального центру швидкого реагування та гуманітарного розмінування Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

По прибуттю на місце події виявлено 6 одиниць артилерійських снарядів діаметром 152 мм та 40 вибухових пристроїв для снарядів часів минулих війн.

Всі предмети були вилучені, а територія була обстежена на наявність інших вибухонебезпечних предметів. Рятувальники провели інструктаж з місцевими жителями щодо поводження з підозрілими предметами у разі їх знаходження.

ДСНС вкотре застерігає: при виявлення предмета, схожого на боєприпас, в жодному разі не слід його чіпати, переносити чи розбирати. Це смертельно небезпечно. Огородіть місце, викличте службу порятунку за номером 101.

Джерело: БРОВАРИ СЬОГОДНІ.

Читайте также:
Самые безжалостные дети-убийцы в истории
Назван самый сексуальный холостяк Земли
57-летняя модель удивила своими формами
Как снять головную боль за несколько минут?
18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро