На Фастівщині оновлено ще один заклад надання медичних послуг

До професійного свята – Дня медичного працівника – медики Фастівщини отримали гарний подарунок – урочисто відкрито капітально відремонтоване та вмебльоване приміщення відділення невідкладної медичної допомоги Фастівського Центру первинної медико-санітарної допомоги.

Повідомляє сайт Фастів Сьогодні з посиланням на Фастівську РДА.

Подія давно бажана. Зважаючи на складні умови та стан приміщень, у яких трудились майже сорок працівників відділення невідкладної допомоги, до вирішення цієї проблеми по-діловому підключились міська і районна влада – з міського бюджету виділили кошти на ремонтні роботи (200 тисяч грн), з районного – на меблі. Головним «виконробом» та натхненником робіт була завідуюча відділення Неллі Любарець, а її підлеглі залюбки включались у справу, стараючись наблизити очікувану мить новосілля у зручному, впорядкованому, функціонально спроможному приміщенні для свого відділення.

За спільні зусилля та розуміння потреб працівників швидкої допомоги головний лікар Фастівського Центру первинної медико-санітарної допомоги Лариса Криворучко щиро подякувала міському голові Михайлу Нетяжуку, керівникам району Геннадію Сиваненку та Ларисі Скрипак, своїм колегам, будівельникам. Вона розповіла про те, якими ще планами живуть сьогодні медики і на яку подальшу співпрацю сподіваються.

Сьогодні голова районної ради Геннадій Сиваненко та головний лікар Фастівського Центру первинної медико-санітарної допомоги Лариса Криворучко урочисто перерізали вхідну стрічку, яку розділили на частинки та з вдячністю вручили тим, хто причетний до відновлення приміщень відділення.

Медиків і працівників служби швидкої допомоги вітали керівники міста і району, депутат Київської обласної ради Олександр Волинець, головний лікар Фастівської філії КЗ КОР «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги і медицини катастроф» Сергій Снігур та інші.

Міський голова М.Нетяжук за доброю українською традицією прийшов з хлібом. Голова районної ради Геннадій Сиваненко вручив грамоту, а Лариса Скрипак – букет чудових хризантем. Від колег зі станції екстреної допомоги головний лікар Сергій Снігур подарував телефонного апарата – для більш тісного зв’язку.

На підтвердження того, який значний обсяг ремонтно-опоряджувальних робіт виконано і якими зручними відтепер стали кімнати для диспетчерів, відпочинку водіїв і медперсоналу, котрі працюють позмінно, Лариса Криворучко провела оглядову екскурсію.

Справді – зміни разючі!

Недарма ж раділи цього дня працівники відділення, дякували посадовцям міської і районної влади, а ще – тепло вітали один одного зі святом і з входинами до оновленого приміщення.

Джерело:   Фастів Сьогодні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Стелла из шоу «Холостяк-7» рассказала, был ли у нее секс с Дмитрием Черкасовым
Украинская секс-символ сделала заявление о своей ориентации
Интервью Ксении Собчак с Алексеем Навальным взорвало сеть: “Что Вы несете, Ксения?”
 Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами
Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки
Безвиз с ЕС: сколько нужно денег в сутки (ИНФОГРАФИКА)