На Фастівщині відбулись спортивно-патріотичні ігри «Козацькі забави»

Реалізуючи програму розвитку національно-патріотичного виховання учнів шкіл міста на 2015-2020 р., як підсумок роботи за навчальний рік з даного напрямку, 25 травня серед учнів 5-8 класів (13 роїв) Фастівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 відбулись спортивно-патріотичні ігри «Козацькі забави». Свято проходило на території ДП «Фастівського лісгоспу», про це пише сайт  Фастів Сьогодні з посиланням на Київську ОДА.

Організація та проведення даного заходу була покладена на рій «Лицарі сонця» (керівник – вчитель фізичного виховання та інструктор з туризму Воробйова А.Г.). Ця команда напередодні стала срібним призером першого міського етапу військово-патріотичної дитячо-юнацької гри «Сокіл («Джура»), набравши 34 бали та поступившись у запеклій боротьбі 1 бал команді Фастівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 «Характерники».

Відкриття спортивно-патріотичної гри «Козацькі забави» розпочалось під музику козацьких маршів, пісень про Україну, народних пісень. Гра мала на меті виховання юних патріотів, юних джур на кращих традиціях українського козацтва та ознайомлення з військовою історією нашої держави.

Привітати своїх наступників та побажати їм сил, наснаги та чесної боротьби прийшов Єпішкін Дмитро, випускник 11-А класу, ройовий минулорічної команди військово-патріотично дитячо-юнацької гри «Сокіл («Джура»), що посіла у 2016 році ІІ місце на ІІ етапі (обласному) військово-патріотичної дитячо-юнацької гри «Сокіл («Джура»).

У чесній та безкомпромісній боротьбі соколята змагались на таких етапах: ватра (мистецько-художній конкурс), відун, топографія, смуга перешкод, спортивний, туристичний, рятівник, таборування, презентація української страви.

Під час проведення заходу членами шкільного туристичного гуртка «Екстрім» були проведені наступні майстер-класи: переправа, траверс,  маятник, жердини, купини, встановлення намету, подолання умовного яру за допомогою колоди, таборування, розпалювання вогнища, складання рюкзаку, приготування їжі у похідних умовах, в’зання вузлів.

При підведенні підсумків враховувались результати першого етапу змагань, який проводився у жовтні минулого року на День козацтва – впоряд (стройова підготовка) та перетягування линви. А також річна робота роїв над «Доброю справою», одним з етапів гри.

За допомогу та проведення спортивно-патріотичних ігор «Козацькі забави» адміністрація школи висловлює подяку працівникам ДП «Фастівського лісгоспу» на чолі з директором Чимерським О. Ю., вчителям школи, класним керівникам 5-8 класів та батькам учнів. Учнівський, батьківський та педагогічний колектив школи також дякує Довгополу В.М., директору ТОВ «УКР НЕТ Фастівський регіон» за організацію у закладі гурткової роботи та забезпеченні школи необхідним туристичним спорядженням.

Джерело: Фастів Сьогодні.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так (ФОТО)

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью (ФОТО)

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Выбран самый красивый мужчина в мире

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *