На Фастівщині вручено паспорти 16-річним громадянам

06 квітня заступник голови Фастівської районної державної адміністрації Юрій Волков взяв участь в урочистостях з нагоди вручення паспортів громадян України 9-класникам Дорогинської ЗОШ І-ІІІ ст, про це пише сайт  Фастів Сьогодні з посиланням на Київську ОДА.

Спільно з начальником Фастівського районного відділу управління Державної міграційної служби України у Київській області  Віталієм Волошиним та директором Фастівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світланою Давидовою він привітав юних співгромадян зі знаменною подією в житті.

П’ять 16-літніх громадян України отримали другий у своєму житті документ, що посвідчує  особу. Першим було свідоцтво про народження, а на цей раз – паспорт громадянина України, причому – нового зразка у вигляді пластикової ІD-картки.

Місцем проведення урочистостей  стала актова зала Дорогинської сільської ради. Серед тих, хто тепло вітали старшокласників, також були директор школи Ніна Стукал та учні молодших класів. Всі вони побажали молодим землякам найперше бути гідними громадянами своєї держави, бути здоровими, щасливими, ініціативними, успішними та самодостатніми людьми, здатними будувати власне майбутнє у власній мирній і сучасній державі.

Юним власникам документів, звичайно ж, надана інформація про нові паспорти та особливості їх використання. Відповідаючи на ці та інші запитання, В.Волошин акцентував, що  документи мають найвищий ступінь захищеності від втручання у електронний зміст, від підробки чи знищення. Окрім даних про особу власника документу (біометричні дані – кольорова фотокартка, інформація про місце проживання та сімейний стан, електронний підпис), з часом за бажанням власника до паспорту можуть бути записані й інші відомості (приміром, податкова історія, відомості про бізнес тощо).

Він також повідомив про графік роботи очолюваного підрозділу міграційної служби, технічне забезпечення та види послуг для населення

«Такі паспорти видають українцям з 11 січня 2016 року замість нинішніх паперових паспортів громадянина України. Паспорти нового зразка видаються безкоштовно всім громадянам України, які їх отримують вперше і досягли 16-літнього віку. Згідно чинного законодавства, паспорт громадянина України, який видається сьогодні підрозділами Державної міграційної служби України, має необмежений термін дії, а тому, навіть після впровадження паспортів нового зразка, такі паспорти залишаться чинними. Міняти їх на біометричні – це право, але не обов’язок кожного громадянина України» – зазначив керівник підрозділу міграційної служби Віталій  Волошин.

Заступник голови райдержадміністрації Юрій Волков побажав, щоб рідний край завжди залишався для молоді найдорожчим місцем на довгій, мирній і щасливій життєвій дорозі. Він також акцентував, що урочисте вручення паспортів громадянина України, у т.ч. –  паспортів нового зразка юнацтву Фастівщини – це  традиція, яка засвідчує ставлення влади до підростаючого покоління.

Джерело: Фастів Сьогодні.

Читайте также:
Самые безжалостные дети-убийцы в истории
Назван самый сексуальный холостяк Земли
57-летняя модель удивила своими формами
Как снять головную боль за несколько минут?
18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро