На Іванківщині обговорили питання укомплектування нових робочих місць

Директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук на запрошення голови Іванківської районної державної адміністрації Максима Лісогора взяв участь у науково-практичній конференції на тему: «Від катастрофи до безпечного майбутнього Полісся».

Повідомляє сайт ІВАНКІВ СЬОГОДНІ з посиланням на КОДА.

Метою заходу є сталий розвиток Полісся в контексті створення умов для подолання екологічної безпеки, відродження сільської поселенської мережі та створення туристичної зони.

У своєму виступі Денис Дармостук наголосив, що Київська обласна служба зайнятості підтримує створення нових робочих місць в туристичній, аграрній сферах та забезпечить укомплектування вакансій. Завдяки плідній співпраці з керівництвом Іванківщини та роботодавцями кількість вакансій в Іванківському районі збільшилась втричі порівнянні з 2016 роком.

Денис Дармостук вручив почесну грамоту Київського обласного центру зайнятості голові Іванківської РДА Максиму Лісогору за сприяння у створенні нових робочих місць.

Питання укомплектування вакансій за допомогою служби зайнятості обговорили і під час відвідування виробництва ТМ «Столична Ювелірна Фабрика», що займається випуском широкого асортименту високоякісної продукції – близько 500 різних моделей золотих сережок, каблучок, ланцюжків, підвісок та деяких інших жіночих і чоловічих прикрас.

Цього року служба зайнятості укомплектувала 13 вакансій на підприємстві, яке динамічно розвивається і на сьогоднішній день на виробництво потрібні ювеліри-закріпники та ювеліри-гравери.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)