На Кагарличчині провели перевірку

Минулого тижня голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов і начальник відділу освіти РДА Надія Омельченко відвідали опорний загальноосвітній навчальний заклад Мирівська ЗОШ І-ІІІ ст. з метою перевірки підготовки школи до нового навчального року.

Про це повідомляє сайт КАГАРЛИК СЬОГОДНІ з посиланням на сайт Вісник Кагарличчини.

Загалом вони були приємно вражені змінами, які відбулися.

У цьому році тут було зроблено капітальний ремонт їдальні, переходів, фізичного, хімічного, біологічного кабінетів, проходить заміна підлоги в фойє школи.

– Увесь цей ремонт проводився за кошти, які надали ПСП «Переселенське», ПрАТ «Агрофорт», Мирівська сільська рада, депутат обласної ради Віталій Карлюк, районна держадміністрація та райрада (на ремонт їдальні), – розповідає директор закладу Анатолій Муковоз. – Не стоїть осторонь наших проблем фермер Станіслав Шостак, який також активно долучився до ремонту закладу.

Зауважу, всі ремонтні роботи проводяться дружним обслуговуючим персоналом школи: це – старший оператор газових установок Сергій Шаповал, технік з обслуговування школи Олексій Куцький, двірник Олег Філіппов, водій автобуса Микола Рогоза, техпрацівники Віра Клименко,

Вікторія Шевчук, Лариса Корж, Галина Якименко. Також допомагають сезонні оператори газових установок Василь Шаповал, Анатолій Роговий, Сергій Самоткал, вчителі Микола Ширій та Віктор Надієнко.

– Мурали на стінах в школі, яким більше як 30 років, реставрували наші вчителі – Галина Улич та Світлана Муковоз. Суттєва допомога відчувається від батьків – це Борис Вовк і Ольга Паламарчук, а також дідусь учениці 2 класу Сергій Пендюр, – додає завгосп Ольга Пустовійт.

Класні кімнати ремонтували класний керівник та батьки.

Відчутно допомагають нам спонсори Олексій Плюта, Віталій Колоша, Юрій Береговенко, Володимир Мазур, Мирівська та Бендюгівська сільські ради, Володимир Вовк. Всі дружно працюють на чолі з директором школи Анатолієм Муковозом, який трудиться і сам, бо хоче бачити свою школу красивою і затишною.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:                        

Блoгеры cтaнoвятcя oпacнее ИГИЛa и Гитлерa

Пoлтaвcькі пaцaни рвуть мережу

Cтеллa из шoу «Хoлocтяк-7» рaccкaзaлa, был ли у нее cекc c Дмитрием Черкacoвым

Укрaинcкaя cекc-cимвoл cделaлa зaявление o cвoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми

Безвиз c ЕC: cкoлькo нужнo денег в cутки (ИНФOГРAФИКA)