На Кагарличчині відбувся районний захід з нагоди Дня перемоги над нацизмом

9 травня в Кагарлицькому міському парку біля меморіалу Слави відбувся районний захід з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, про це пише сайт КАРЛИК СЬОГОДНІ з посиланням на Київську ОДА.

Вшанувати пам’ять тих, хто поклав своє життя та здоров’я на олтар Перемоги над нацизмом прибули голова Кагарлицької районної державної адміністрації Віктор Коляда, голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов, Кагарлицький міський голова Олександр Панюта, депутати обласної ради Віталій Карлюк, Сергій Будюк та Вікторія Киреєва, ветерани Другої світової війни, представники громади Кагарличчини та сільських рад, керівники установ та сільськогосподарських формувань району, гості, запрошені.

У ході заходу учасники поклали квіти та вінки до меморіалу Слави та вшанували пам’ять про загиблих у Другій світовій війні хвилиною мовчання.

З промовою до ветеранів таприсутніх звернулися голова Кагарлицької райдержадміністрації Віктор Коляда, Кагарлицький міський голова Олександр Панюта, ветеран Другої світової війни, учасниця партизанського руху Зінаїда Перекотій.

Настоятель Свято-Троїцького храму, протоієрей Василь Синюк відслужив заупокійну літію за загиблими у Другій світовій війні.

Святковий концерт ветеранам – учасникам війни та присутнім подарували художні колективи Кагарлицького міського будинку культури, вихованці Стрітівського педагогічного коледжу кобзарського мистецтва та учні міських шкіл.

В рамках заходів з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбулося урочисте відкриття футбольного міні-стадіону із штучним покриттям. Відкрили захід учасники велопробігу «Діти Кагарличчини» за мир.

З щирими вітаннями перед присутніми виступили голова Кагарлицької райдержадміністрації Віктор Коляда, голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов, міський голова Олександр Панюта, начальник управління молоді та спорту Київської облдержадміністрації Володимир Стеценко, депутат Київської обласної ради Віталій Карлюк.

Під час виступу, міський голова щиро подякував всім за допомогу та вручив директору фізкультурно-оздоровчого комплексу сертифікат на суму 48000 тис.грн., пам’ятні подарунки – начальнику управління молоді та спорту Київської облдержадміністрації та представнику підрядної організації, яка виконувала роботи з будівництва футбольного міні – поля.

Почесне право перерізати стрічку і відкрити міні – поле було надано голові Кагарлицької райдержадміністрації Віктору Коляді, голові Кагарлицької районної ради Івану Семцову, начальнику управління молоді та спорту Київської облдержадміністрації Володимиру Стеценку, депутату Київської обласної ради Віталію Карлюку.

По закінченню відбувся Відкритий кубок міського голови з міні-футболу серед команд загальноосвітніх шкіл району.

Також в рамках заходів пройшов показовий матч та майстер-клас з великого тенісу та звітний концерт центру дитячої та юнацької творчості «Салют Перемоги».

Голова Кагарлицької райдержадміністрації Віктор Коляда, голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов взяли участь в урочистостях з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні на меморіальному комплексі «Букринський плацдарм» в селі Балико Щучинка.

Джерело:  КАРЛИК СЬОГОДНІ.