На Київщині готуються до сьомої хвилі мобілізації

Наприкінці листопада минулого року у Генштабі Збройних Сил України заявили, що чергова, сьома хвиля часткової мобілізації (після трьох, проведених у 2015-му) припаде на лютий-березень 2016-го. Щоправда, чи не відразу ж після того речник Адміністрації Президента з питань АТО Олександр Мотузяник уточнив: все залежатиме від військово-політичної обстановки як усередині країни, так і за її межами. Але всім зрозумі­ло, що сьомій хвилі таки бути – адже війна на сході України триває.

Про необхідність вже зараз, хоча відповідного Указу Президента ще немає, готуватися до проведення чергової мобілізаційної хвилі, йшлося на понеділкових апаратних нарадах у міськвиконкомі та РДА. Скільки військовозобов’язаних має відправити у військові формування наш міський об’єднаний військовий комісаріат, не оголошувалося. Мова йшла лише про роль у процесі мобілізації органів місцевого самоврядування. Адже саме на них покладається оповіщення і сприяння своєчасному прибуттю громадян, які призиваються на військову службу, на збірні ­пункти, і до виконання цього завдання, наголошували Фастівський військовий комісар Сергій Міщенко і начальник відділу з питань запобі­гання та ­протидії корупції, взаємодії з правоохоронними органами та оборонній роботі Ярослав Рудяк, слід поставитися з особливою відповідальністю.

Найближчим часом заплановано провести зустріч керівництва комі­саріату з головами комітетів самоорганізації населення Фастова та головами вуличних і будинкових комітетів – щоб спланувати подальшу спільну роботу в рамках сьомої хвилі мобілізації, оголошення якої ­можна чекати із дня на день. А сільським головам уже навіть роздано повістки для оповіщення військовозобов’язаних.

Варто зауважити, що наприкінці минулого року вище військове ­керівництво країни заявляло, що у рамках сьомої хвилі часткової мобі­лізації призиватимуть військовозобов’язаних із досвідом, а також тих, хто має військові спеціальності, необхідні для доукомплектування ­частин. І наголошували: вони мають замінити тих бійців, які потрапили в армію на початку 2015 року.

Джерело: visnik-press.com.ua