На Київщині хірурга підозрюють у недбалості, через яку загинув пацієнт

Установлено, що до приймального відділення Боярської центральної районної лікарні за медичною допомогою звернувся пацієнт. Під час обстеження якого лікар-хірург встановив діагноз та рекомендував пройти амбулаторне лікування, про це пише сайт Святошино Сьогодні з посиланням на Магнолія-ТВ.

Після огляду та надання медичної допомоги хворий залишив приймальне відділення лікарні, а вже за тиждень помер. Смерть чоловіка настала від закритої черепно-мозкової травми.

Відповідно до висновку комісійної судово-медичної експертизи установлено, що лікарем-хірургом під час огляду хворого не проведено всіх необхідних діагностичних процедур.

Таким чином, під час проведення огляду і встановлення діагнозу лікарем-хірургом були допущені недоліки в своїх діях, які перебувають в прямому причинно-наслідковому зв’язку з настанням смерті пацієнта.

За процесуального керівництва Києво-Святошинської місцевої прокуратури лікарю-хірургу повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 140 (неналежне виконання професійних обов’язків медичним або фармацевтичним працівником) КК України.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 5 років або виправні роботи на строк до 2 років, або обмеження волі на строк до 2 років, або позбавлення волі на той самий строк.

Джерело: Святошино Сьогодні