На Київщині реконструйовано хірургічний корпус

В Іванківському районі було урочисто відкрито реконструйований хірургічний корпус центральної районної лікарні.

Повідомляє сайт ІВАНІКВ СЬОГОДНІ з посиланням на КОДА.

У 2017 році за кошти районного бюджету у корпусі проведено капітальний ремонт – замінено та утеплено дах, фасад, проведені внутрішні оздоблювальні роботи та реконструкція приміщень першого поверху з метою розташування там відділення анестезіології та інтенсивної терапії і розширення приймального відділення з облаштуванням травматологічного пункту.

За словами директора департаменту охорони здоров’я КОДА Алли Арешкович, новий хірургічний корпус у Іванкові – чиненайкращий в області. «Завдяки втіленню енергозберігаючих технологій сьогодні тут тепло і пацієнтам, і персоналу, – говорить вона. – Крім цього, ті умови, які ми бачимо в цьому корпусі, дозволяють закуповувати і встановлювати в лікарню найновіше обладнання, і ми безумовно будемо працювати над цим надалі».

«Вкотре переконуюсь, що гроші на соціально-економічний розвиток доцільніше одразу спрямовувати прямою субвенцією на місця, – зазначив народний депутат, голова МДО «Київщина» Ярослав Москаленко. – Тоді і об’єкти будуються якісніше, і контроль за використанням коштів кращий. Завдання обласної влади – визначити перелік об’єктів, у які першочергово вкладатимуться кошти, і спрямовувати ці кошти на місця, а освоювати їх повинна місцева громада».

За словами першого заступника голови КОДА Андрія Анісімова, суттєвим поштовхом для розвитку Іванківського та Поліського районів має стати надання пункту пропуску автомобільного сполучення «Вільча» статусу міжнародного. «Обласна адміністрація наразі працює над цим питанням, – говорить він. – Це могло б значно вплинути на розвиток придорожньої інфраструктури, що в свою чергу підтягнуло б малий та середній бізнес Поліського, Іванківського та Вишгородського району».

В Іванкові Ярослав Москаленко та Андрій Анісімов також оглянути дитячо-юнацьку спортивну школу та районний стадіон «Промінь», обговорили питання проведення реконструкції стадіону, поспілкувалися з тренерами та спортсменами району.