На Київщині триває конкурс на відшкодування вартості об’єктів для підприємств агропромислового комплексу

Кабінет Міністрів України прийняв постанову від 28 жовтня 2015 року № 884 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва, та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України».

Часткове відшкодування вартості об’єктів здійснюється на безповоротній основі у розмірі до 50% вартості (фактично понесених витрат без урахування податку на додану вартість) завершених у попередньому та поточному роках етапів будівництва та реконструкції тваринницьких ферм і комплексів для утримання великої рогатої худоби, свиней, доїльних залів та утворених на кооперативних засадах м’ясопереробних підприємств, у тому числі в розмірі до 30% вартості обладнання згідно проектно-кошторисною документацією, але не більш як 30 тис. гривень у розрахунку на одну голову великої рогатої худоби та 25 тис. гривень у розрахунку на одну свиноматку для об’єктів із завершеним циклом виробництва і 1,25 тис. гривень у розрахунку на одну голову свиней для об’єктів з утримання та відгодівлі свиней.

Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 02.12.2015 № 463 затверджено розподіл річних лімітів, передбачених у державному бюджеті на 2015 рік для виплати часткового відшкодування вартості будівництва та реконструкції тваринницьких ферм і комплексів, доїльних залів та утворених на кооперативних засадах м’ясопереробних підприємств.

Для підприємств агропромислового комплексу Київської області на 2015 рік на зазначені цілі виділено 8,982 млн. гривень.

У департаменті агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації утворено комісію з питань здійснення нарахування та виплати часткового відшкодування вартості об’єктів. Було оголошено про умови та строки проведення комісією конкурсу з визначення суб’єктів господарювання агропромислового комплексу для отримання часткового відшкодування вартості об’єктів будівництва та реконструкції тваринницьких ферм і комплексів, доїльних залів та утворених на кооперативних засадах м’ясопереробних підприємств.

Днями в департаменті відбулося засідання конкурсної комісії, в ході якої було розглянуто заявки від 2 підприємств. За її рішенням, 1 підприємство включено в реєстр суб’єктів господарювання, яким нараховане часткове відшкодування вартості об’єктів. Сума, що підлягає виплаті, становить 38072,48 тис. гривень.

Сайт КОДА