На Київщині відзначив свій ювілей учасник війни

21 квітня 2017 року відзначив свій 90-річний ювілей учасник Великої Вітчизняної Війни, житель м.Українки Мільтер Матвій Костянтинович. День народження ювіляра припав на відзначення 85-річчя утворення Київської області, пише ОБУХІВ СЬОГОДНІ з посиланням на Обухівську РДА.

З привітаннями до іменинника завітали директор Обухівського районного територіального центру Рохманюк О.О., завідувач відділення соціальної допомоги вдома Яценко Т.В. та голова районної ради ветеранів Третякова Т.Д.

Гості радо поспілкувались з ветераном, побажали йому міцного здоров’я, довголіття та мирного неба над головою.

Народився Матвій Костянтинович 21квітня 1927року. Брав участь у бойових діях Великої Вітчизняної Війни, служив на бойовому кораблі та підводному човні. Після війни закінчив вечірню школу, а пізніше Московський народний інститут мистецтва. Написав сорок картин, на більшості з яких зображена його мрія – військові кораблі та море.

Мільтер Матвій Костянтинович 20 років очолював Обухівську районну раду ветеранів, брав активну участь у діяльності ветеранської організації району. Має багато нагород за особисту мужність і відвагу, виявлені у період Великої Вітчизняної війни. Має відзнаку «Почесний ветеран України», що є вищою нагородою Ради організації ветеранів України та «Почесний громадянин міста Українки».

Багато досягнень за плечима нашого ювіляра, але найбільшим надбанням є троє онуків та шестеро правнуків, про яких Матвій Костянтинович згадує з особливою теплотою.

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро