На Київщині вшанували пам’ять воїна-захисника

29 січня 2018 року минув рік, як поблизу м. Авдіївки Донецької області внаслідок артилерійського обстрілу з боку незаконних збройних формувань ротного опорного пункту загинув наш земляк сержант Крижанський Володимир Олексійович. Воїн ніс службу у 72-й гвардійській окремій механізованій бригаді.

Повідомляє сайт СКВИРА СЬОГОДНІ з посиланням на РДА.

Він був надзвичайно доброю людиною, людиною з величезним серцем, сяючими очима, неймовірними запасами оптимізму,чудовим і лагідним чоловіком, гарним батьком та надійним другом. Користувався повагою у своїх рідних, друзів і колег. Завжди усміхнений і позитивний. Любив Україну, любив свій край, свою країну, в якій народився.

Після початку війни, у першу хвилю мобілізації, Володимира Олексійовича призвали до лав Збройних Сил України, спочатку він ніс службу у Сквирському районному військовому комісаріаті. Під час служби проходив навчання в учбовому центрі “Десна”, після чого перевівся до 72-ї окремої механізованої бригади та був доправлений на передові позиції до Донецької області.

Мріяв повернутися живим до своєї родини, але війна вирішила по-іншому…

Загинув 29 січня під час важких боїв в районі промзони міста Авдіївка Донецької області.

1 лютого із цим мужнім та сміливим воїном попрощалися на Майдані Незалежності у місті Києві, поховали його 2 лютого у місті Сквира.

Вшанувати його світлу пам’ять до пам’ятника, що на Новому кладовищі в м. Сквира, та щиро підтримати дружину, сина, матір, брата, інших рідних й близьких воїна цього дня прибули матері загиблих у зоні АТО і померлих після демобілізації наших захисників, члени ГО «Спілка учасників АТО Сквирщини», працівники центру підтримки учасників АТО та їх сімей, голова Сквирської райдержадміністрації В.В. Галюк, його перший заступник О.В. Славінська, Горобіївський сільський голова Ю.А. Хвиль, представники громадськості та ЗМІ.

Володимира Олексійовича було згадано як мужнього і відважного військового, який виконав свій обов’язок, захищаючи рідну землю від посягань агресора та відстоюючи мир для нинішніх і прийдешніх поколінь українців.

Указом Президента України від 1 лютого 2017 року № 22/2017 «за особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Володимиру Крижанському та його рідним адресувалися поетичні рядки, воїни-побратими і всі присутні піднесли одноголосне: «Слава Герою!», до підніжжя пам’ятника лягли живі квіти. Із сумом та скорботою, в день перших роковин загибелі воїна-захисника, було схилено голови, віддаючи честь людині, яка поклала за Україну найдорожче – життя.