На Макарівщині проводиться набір кандидатів а вакантні посади в пожежну службу

Не існує більш небезпечної, відповідальної та важливішої професії, ніж професія рятувальника. Дана професія має специфіку роботи, тому кандидатам необхідно мати добре здоров’я, високу витривалість та фізичну силу. Також для рятувальників важливі такі риси характеру, як відповідальність, точність, надійність, уміння аналізувати.

Повідомляє сайт МАКАРІВ СЬОГОДНІ з посиланням на makariv-dilovyi.
На службу цивільного захисту із зарахуванням до кадрів ДСНС приймаються на конкурсній та контрактній основі громадяни з повною загальною середньою освітою, які досягли 18-річного віку, відповідають кваліфікаційним вимогам і здатні за своїми особистими, діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем та станом здоров’я виконувати відповідні службовий обов’язок.
Стосовно осіб, які приймаються на службу цивільного захисту та які претендують на зайняття посад начальницького складу, проводиться спеціальна перевірка в установленому законодавством порядку та перевірка відповідно до Закону України від 16.09.2014 року № 1682-VII «Про очищення влади».
Не можуть бути прийняті на службу цивільного захисту громадяни, які були засуджені за вчинення злочинів, якщо судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення.

25 липня на території сіл Небелиця, Рожів та Великий Карашин були розміщені інформаційні листівки щодо набору кандидатів на вакантні посади пожежного-рятувальника та водія пожежного автомобіля. Ласкаво просимо до нашої команди!