На Макрівщині пройшла акції “Посади своє дерево” та “День довкілля”

8 квітня в населених пунктах Макарівського району пройшли акції “День довкілля” та “Посади своє дерево”. Також проведення акції “Зробимо Україну чистою” та “Посади своє дерево” заплановані до проведення і 29 квітня, про це пише сайт Макарів Сьогодні з посиланням на Київську ОДА.

Зазначені акції були спрямовані на поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрою населених пунктів району та прилеглих до них територій і поширення екологічних знань.

В акції взяли участь як доросле населення, так і діти спільно зі своїми батьками, а також молодь. У смт Макарів до акції долучилися перший заступник голови Макарівської райдержадміністрації І. Багінська та заступник голови Макарівської райдержадміністрації І. Рознай. У населених пунктах району заходи з благоустрою пройшли за сприяння та безпосередньої участі працівників сільських, селищних рад.

Були висаджені саджанці беріз, лип, волоських горіхів, туй та яблунь. Проведені заходи з ліквідації стихійних сміттєзвалищ, побілки бордюр та дерев, прибирання кладовищ, меморіальних комплексів і пам’ятників та пам’ятних знаків, встановлення ліхтарів та інше.

Джерело:  Макарів Сьогодні.

Читайте также:
Самые безжалостные дети-убийцы в истории
Назван самый сексуальный холостяк Земли
57-летняя модель удивила своими формами
Как снять головную боль за несколько минут?
18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро