На Обухівщині поліцейські провели велопробіг

У День Європи в Україні в рамках проведення тижня безпеки дорожнього руху в смт Козин, Обухівського району, відбувся велопробіг «За безпеку дорожнього руху»,про це пише сайт  ОБУХІВ СЬОГОДНІ з посиланням на поліцію Київської області.

 Учасниками були не лише учні та педагоги Козинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, а й представники адміністрації району – виконуючий обов’язки голови Обухівської РДА – Руслан Садовський, начальник відділу освіти – Юлія Луцик, завідуючий сектору молоді та спорту – Сергій Савченко, заступник директора з культурно-масової роботи Обухівського районного центру культури та дозвілля – Л. Мартинюк, депутат Обухівської районної ради – Володимир Тимченко, директор ОРЦТДЮ – Н. Гайко, що своїм прикладом показали підростаючому поколінню важливість здорового та активного способу життя.

У супроводі працівників поліції Обухівського району учасники проїхали понад 10 км по території смт Козин.

Захід проведено з метою здійснення широкої профілактичної роботи з попередження дорожньо-транспортного травматизму та травмування під час автопригод з визначенням шляхів поліпшення засвоєння дітьми норм безпечної поведінки в процесі дорожнього руху. Даний захід – це повчально та цікаво, як для дітей, так і для дорослих.

Джерело: ОБУХІВ СЬОГОДНІ.