На Обухівщині з’явилась сучана бібліотека

В Обухівському районі з’явилась сучасна бібліотека – після ремонту відчинила двері для своїх відвідувачів бібліотека міста Українки. Тут оновлено все – підлоги, стелі, освітлення, меблі, обладнання. Керівництво міста потурбувалось про те, щоб їхня бібліотека відповідала не тільки вимогам сучасності, але й вимогам їхньої громади, жителям міста Українки.

Повідомляє сайт ОБУХІВ СЬОГОДНІ з посиланням на КОДА.

Виявляється, мешканці цього міста – дуже читаюча громада, для якої закрита на ремонт бібліотека доставила великі незручності, а її відкриття стало справжнім святом. На відкритті оновленої бібліотеки завідуюча бібліотекою Таїсія Вакса висловила величезну подяку адміністрації та виконкому Української міської ради за чудовий проект, за допомогу і підтримку, подякувала студентам та школярам, які фізично допомагали бібліотекарям у переміщенні книжкового фонду. Вона підкреслила, що тільки завдяки спільним зусиллям ми маємо таке прекрасне, оновлене приміщення.

Бібліотека в Українці завжди була справжнім осередком культури і освіти, але підібрані з любов’ю і великим смаком сучасні меблі, технічне оснащення – нові комп’ютери та оргтехніка, звичайно, приваблять до бібліотеки ще більше відвідувачів.

Приємно вразив читачів-дітей оновлений відділ обслуговування дітей своїм новим виглядом: сучасними затишними меблями, яскравими книгами на майстерно оформлених поличках. Відсьогодні Українська бібліотека – це не лише місце для затишного і комфортного читання улюблених книг, це і місце зустрічі людей культури, місце діалогу про прекрасне – літературу, музику, живопис, кіно.

В бібліотеці передбачена зона коворкінгу, зона для проведення конференцій, лекцій, тут мають можливість займатися різні групи, за різними вподобаннями. При бібліотеці  багато років працював клуб любителів класичної музики “Натхнення”, який стали відвідувати стільки охочих, що бібліотека не змогла вмістити. На сьогодні на базі бібліотеки діють: зразкова літературна студія «Мальва», школа Алли Шкіль «За здоров’я нації»,  клуб любителів фантастики, клуб «Зустріч з творчістю», тут проводять свої зустрічі члени літературної спілки письменників Обухівщини ім. А.С.Малишка. Відтепер в стінах бібліотеки своє навчання будуть проводити студенти «Інституту третього віку».

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)