На Переяславщині надають підтримку одиноким громадянам

Напередодні найвеличнішого християнського свята – Воскресіння Христового, керівництво Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації відвідало підопічних Територіального центру по обслуговуванню пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян, що знаходиться у селі Ташань, пише ПЕРЕЯСЛАВ СЬОГОДНІ з посиланням на Переяслав-Хмельницьку РДА.

З теплими словами до підопічних стаціонарного відділення територіального центру звернулися голова Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Андрій Пряхін, заступник голови райдержадміністрації Любов Онопрієнко, керівник апарату райдержадміністрації Валерій Перчук,  адже свято Великодня вважається одним із найбільш шанованих у православному світі, у ці дні кожному хочеться відчути підтримку оточуючих, зрозуміти, що ти не один у цьому світі.
Наприкінці зустрічі підопічні  отримали подарункові набори: Великодню випічку, солодощі, які принесли задоволення та зворушили душі одиноких переяславців.
Розчулені такою увагою старенькі подякували за подаровані хвилини радості, побажали всім здоров’я та якнайшвидшого закінчення війни.